OE Industry – producent oświetlenia do autobusów i pojazdów specjalnych


Producent oświetlenia samochodowego Kraków - dowiedz się co może Ci zaoferować.

Oświetlenie samochodowe to nadzwyczaj ważny element bezpiecznej podróży pojazdem. Niepoprawne ustawienie świateł albo zignorowanie obowiązku wymiany zbitej lampy może w efekcie prowadzić do groźnej sytuacji na trasie, co częstokroć kończący się kolizją. Używanie wysokiej jakości niezawodnych świateł jest niezbędne zwłaszcza w przewozie zbiorowym, gdzie przedsiębiorstwo transportowe codziennie musi zapewnić bezpieczeństwo setek podróżnych. Jednym z polskich producentów wysokiej jakości oświetlenia dla automotive i mobility jest spółka OE Industry z Krakowa.

Oświetlenie dla automotive i mobility – wszystko do autobusów, pojazdów specjalnych, off-road i rolniczych

W praktyce w ofercie OE Industry znajduje się każdy typ oświetlenia samochodowego. Prócz lamp przednich, tylnych i bocznych do autobusów, kamperów, pojazdów budowlanych czy tramwajów, OE Industry produkuje też LEDowe reflektory robocze, w tym wytrzymujące wielogodzinną pracę w trudnych warunkach pogodowych i emitujące światło o barwie zbliżonej do światła dziennego naświetlacze, maszty oświetleniowe oraz najaśnice, które stosowane są m.in. przez kierowców pojazdów agro, off-road i specjalnych. Z kolei producenci pojazdów uprzywilejowanych (np. tych dla służb miejskich czy pomocy drogowej) mogą wyposażyć się w OE Industry w halogenowe lub LEDowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym także wykorzystywane przez niektóre służby światła niebieskie oraz białe. Krakowski producent oświetlenia samochodowego nie pominął również lamp wewnętrznych (w tym poręcznych lamp do czytania), które zauważalnie podnoszą komfort życia zawodowych kierowców spędzających wiele dni w podróży. A to zaledwie część oferty OE Industry.

Spółka OE Industry kompleksowe testowanie opracowywanego oświetlenia

Dotychczasowi partnerzy OE Industry już dawno przekonali się, że spółka ta nie jest zwykłym producentem oświetlenia dla automotive i mobility. To wykwalifikowany zespół ekspertów gotowy zrealizować wizję zamawiającego, tworząc wysokiej jakości oświetlenie od początkowego zarysu, poprzez budowę prototypu, aż po certyfikację produktu. Co istotne, OE Industry udziela też wsparcia posprzedażowego. Za sprawą silnej presji na kompleksowe testowanie najnowszych produktów, budowania doświadczonej kadry specjalistów, jak również dokładnych analiz potrzeb kontrahentów, OE Industry zyskało pozycję lidera w sektorze oświetlenia automotive & mobility.

Dane kontaktowe:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]

Related