Jaki kask na motor


Więcej szczegółów o kasku mmotocyklowy.

Nie ma większego znaczenia, jaki masz jednoślad ani to, czy przebywasz na nim drogę do pracy, jeździsz w terenie, ścigasz się na torach motocyklowych czy wybierasz się na długie ekspedycje – kask to przymusowy element garderoby jakiegokolwiek motocyklisty, ponieważ gwarantuje mu bezpieczeństwo, chroniąc głowę w razie wypadku.

Właściwy kask na motocykl, czyli jaki? / Porządny kask na motocykl / Jaki powinien być kask na motocykl? / Jaki warto wybrać kask na motor?

Zastanawiasz się, czym kierować się w czasie wyboru kasku motocyklowego? Na bezpieczeństwie nie powinno się oszczędzać, skutkiem tego zdecyduj się na kask uznanej marki, takiej jak HJC, który jak najodpowiedniej odpowiada twoim potrzebom.
Na rynku ofert dostępne są różne typy kasków – kaski integralne, szczękowe, otwarte, modułowe, a też kaski enduro, dedykowane do jazdy w terenie. Czym poszczególne rodzaje kasków motocyklowych różnią się od siebie? Najatrakcyjniejsze kaski na motor to kaski integralne, jakich skorupa stworzona jest z pojedynczego kawałka materiału. Są one najbezpieczniejszym typem kasków. Kaski szczękowe zezwalają podnieść przyłbicę z wizjerem, aby odsłonić twarz. Kaski otwarte nie mają osłony szczęki, są w następstwie tego mniej bezpieczne – wskutek tego poleca się je w głównej mierze do jazdy po mieście. Równocześnie kaski otwarte są najbardziej praktyczne. Z kolei kaski modułowe to kaski otwarte, jakie dodatkowo posiadają odpinaną szczękę.

Kaski motocyklowe HJC / Kaski HJC / Kask na motor HJC / Kask HJC

HJC to renomowana marka, lubiana przez motocyklistów na całym globie. Kaski HJC są wysokiej jakości, poddawane kolosalnej liczbie eksperymentów – a równolegle mają dogodne ceny. W ofercie HJC są zarówno kaski integralne, jak i szczękowe, otwarte oraz enduro. Na nadzwyczajną uwagę zasługuje ich seria premium – RPHA, jakie dzięki zastosowanym materiałom są bardzo lekkie, a jednocześnie bardzo wytrzymałe.
Pośród kasków HJC są też repliki, czyli kaski inspirowane dziełami Universal Pictures, Marvela, oraz DC Comics.

Dane kontaktowe:
Moto-Tour
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: +48 602 138 128
E-mail: [email protected]

Related