Polski psycholog w UK – profesjonalna pomoc


12 listopada 2021

Znajdź polskiego psychologa Coventry na miarę Twoich potrzeb!

Po przystąpieniu naszego kraju do Unii Europejskiej oraz otwarciu zagranicznych rynków pracy na naszych obywateli, Polacy z chęcią zdecydowali się na wyjazd do Wielkiej Brytanii. Aktualnie powodu Brexitu fala emigracyjna w zasadzie zanikła, ale nadal nie brak ludzi skłonnych do zatrudnienia się bądź rozpoczęcia studiów właśnie na Wyspach. Niestety pobyt w Wielkiej Brytanii może generować wiele utrapień, z którymi ciężko jest się uporać samodzielnie wyjątkowo.

Polski psycholog w UK – z jakiego rodzaju utrapieniami się upora?

Pobyt na Wyspach i związane z tym odseparowanie od bliskich, a także praca w obcym państwa, rodzą cały szereg komplikacji, którym bardzo ciężko jest podołać. Rozstanie z bliskimi nierzadko wywołuje ogromną sytuację stresową. Do tego nieraz pojawiają się też kłopoty z dostaniem etatu czy nawiązaniem trwałych znajomości ze współpracownikami. Brak znajomości języka, który do tej pory jest na porządku dziennym, sprawia, że w krótkim czasie dochodzi do odizolowania się od kolegów , z którymi się pracuje. A od tego już tylko mały krok do utrudniających normalne funkcjonowanie wahań nastroju lub zwiększenia liczby zachowań o charakterze agresywnym. Nad zachowaniem tego typu niezwykle trudno jest zapanować samodzielnie. Dlatego nie należy bać się korzystania ze wsparcia specjalisty. Sesja z psychologiem jest najlepszym wyjściem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak przebiega wizyta?

Rozmowy z psychologiem odbywają się w bezpiecznej atmosferze i dyskretnej. Nie trzeba obawiać się, że historie opowiedziane podczas rozmowy będą powierzone kolejnej osobie. Psychologa obowiązuje wszak zachowanie tajemnicy , a zwolnić z niej ma prawo tylko sąd. Psycholog jest osobą, przed którą nie trzeba skrywać kłopotów oraz niedoskonałości – jego zadaniem jest wsparcie w ich przezwyciężeniu. Psycholog uczy, w jaki sposób radzić sobie ze stresem, jak również pomaga nazywać sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to bardzo dobry wybór. Wizyta odbywa się w języku polskim, co sprawia, że przebiega sprawniej oraz bardziej swobodnie. Osoba zgłaszająca się z kłopotami nie powinna się wszak obawiać się tego, czy zostanie zrozumiana oraz czy sama prawidłowo zrozumie to, co powie jej psycholog.

Dane kontaktowe:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339

Related