Tani parking przy lotnisku – miejsce zarezerwuj online


31 stycznia 2024

Tutaj uzyskasz więcej informacji o parking lotnisko Kraków.

Sposobność dotarcia także w najbardziej oddalone miejsca naszego globu, szybkość i wygoda – to najistotniejsze plusy podróży lotniczych, które sprawiły, że tego rodzaju transport zyskał duże uznanie. Wyjazd, którego elementem jest lot, wiąże się aczkolwiek z kilkoma uciążliwościami, z których najbardziej odczuwalną jest bez wątpienia konieczność dotarcia do portu lotniczego – a mnóstwo osób w tym celu musi przecież przejechać kilkanaście kilometrów. Tak dużą odległość najwygodniej jest pokonać swoim autem. Co jednak zrobić z nim w czasie samego wyjazdu? Jak po jego zaparkowaniu trafić do portu lotniczego? Te oraz inne komplikacje łączące się z dotarciem na lotnisko prywatnym samochodem rozwiąże znalezienie dobrze przygotowanego parkingu w pobliżu lotniska, z którego wykonywane są lokalnych oraz międzynarodowych przewoźników.

Parking w Krakowie – odpoczywaj spokojnie, twoje auto jest bezpieczne

Wylatujący z lotniska w podkrakowskich Balicach mogą bez przeszkód zorganizować swój wyjazd tak, aby do portu lotniczego dotrzeć prywatnym autem. Na miejscu mogą pozostawić go na utwardzonym parkingu oddalonego nieco od samego lotniska. W tym czasie nie muszą na pewno zamartwiać się o swoje auto, ponieważ parking gwarantuje jego kompleksową ochronę. Nad bezpieczeństwem samochodu czuwać będą ochroniarze, a posiłkowe zabezpieczenie stanowi sieć kamer. Korzystanie z usług parkingu usprawnia opcja telefonicznej rezerwacji, dzięki czemu nie trzeba martwić się, że po dotarciu na parking nie będziemy mieli gdzie zaparkować. Parking jest ponadto w całości utwardzony, co jest wyjątkowo istotne podczas opadów deszczu czy też śniegu.

Parking przy lotnisku w Balicach – gwarancja pomocy obsługi

Decydując się na ofertę parkingu monitorowanego w okolicy lotnisku możemy spodziewać się także licznych udogodnień, dzięki którym wyjazd odbędzie się bez trudności. Najistotniejszym z nich jest naturalnie sposobność skorzystania z transferu z parkingu na lotnisko, którego cena wliczona jest w koszt opłaty za parkowanie. Na dodatek podróżni mogą liczyć na asystę obsługi parkingu w nagłych wypadkach, jak przykładowo obniżenie ciśnienia w oponach czy też rozładowanie akumulatora.

Dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]

Related