Szukasz sali weselnej? Postaw na kompleksową usługę


22 września 2022

Szukasz szczegółowych informacji o przyjęciu ślubnym? Idealnie trafiłeś! Skieruj się tutaj.

Ceremonia ślubna i mające po nim miejsce wesele to dzień, o którym krewni państwa młodych oraz zaproszeni goście będę pamiętać przez wiele kolejnych miesięcy, a czasem nawet lat. Jeśli młoda para postanowi wyprawić przyjęcie dla znacznej ilości osób, pierwszym wyzwaniem, któremu będzie musiała stawić czoło, jest zarezerwowanie odpowiedniej sali weselnej, w której uczestnicy spędzą ten wyjątkowy wieczór w komfortowych warunkach.

Dom weselny – liczy się jego pojemność i odległość od kościoła

Poszukując sali na wesele nowożeńcy powinna wziąć pod uwagę parę bardzo ważnych okoliczności. Na początek musi ustalić ilość zaproszonych krewnych i znajomych, by uzyskać pewność, iż w zarezerwowanym domu weselnym bez problemu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla każdego. Goście muszą mieć wyznaczone miejsce ich przy stole, ale istotne jest także, aby mieli salę do tańca. Oprócz tego narzeczeni powinni sprawdzić w jakiej odległości od kościoła położona jest sala weselna i czy droga do niej będzie łatwa. Jeśli na uroczystość poproszeni są bliscy i znajomi z odległych krańców Polski, trzeba poszukiwać lokalu na wesele, w okolicy którego znajduje się bogata baza noclegowa. Kolejną kwestią jest samo zaplanowanie wesela, innymi słowy udekorowanie sali, ułożenie menu i zamówienie obsługi kelnerskiej oraz zespołu muzycznego. Te zadania mogą przekroczyć możliwości pary młodej, więc warto skorzystać z oferty domów weselnych, które świadczą pomoc w zakresie kompleksowej organizacji zabawy weselnej.

Pałac Radziwiłłów w podkrakowskich Balicach – sale weselne na ponad setkę gości

Narzeczeni z południa Polski, przede wszystkim z Krakowa i okolicznych miejscowości, mogą zorganizować wesele w wyjątkowo malowniczym miejscu, jakim jest historyczny Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w podkrakowskich Balicach. W jego salach biesiady ślubne odbywają się od dziesięcioleci, a każde z nich charakteryzuje się niesamowitą oprawą. Pałac dysponuje czterema salami gotowymi pomieścić ponad setkę osób. Imprezę można wyprawić też w plenerze przed Pałacem, a w takim przypadku uczestniczyć w nim będzie mogło bez mała ponad 300 zaproszonych. Zaletą tego domu weselnego jest to, że zlokalizowany jest tylko 12 km od Krakowa, który ma nader bogatą bazę hotelową. Przejazd gości z kościoła do Pałacu nie powinien więc trwać dłużej aniżeli jakieś pół godziny.

Dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Related