Profesjonalne czyszczenie grobów


29 sierpnia 2022

Zajrzyj tutaj, żeby zlecić opiekę nad grobami Kraków.

Wygląd pomników naszych krewnych jest dowodem naszego szacunku. Często jednak nie mamy chwili, by się nimi zająć – także, kiedy nagrobki położone są w tym samym miejscu, gdzie mieszkamy. Szczególne problemy zaczynają się natomiast, jeśli naszych najbliższych pożegnaliśmy w miejscowości – w podobnych przypadkach na opiekę nad grobami na pewno nie znajdziemy czasu. Nie sprawia to jednak, że groby są skazane na to, by pozostać brudne – doskonałym rozwiązaniem okaże się wtedy płatna opieka nad grobami. Na czym polega taka pomoc?

Opieka nad grobami zyskuje zainteresowanie

Na taką pomoc decydują się nie tylko ludzie, którym brak wolnej chwili – wśród klientów działających w tym sektorze firm łatwo spotkać także ludzi starszych, którzy na sprzątanie grobów zmarłych krewnych po prostu nie mogą sobie pozwolić. Firmy, których domeną jest opieka na grobami często oferują także pochodne usługi, czyli zakładanie ławek lub pomoc w dopełnieniu przedłużenia opłaty lub poprawienia napisów.

Ceny opieki nad grobami

Stawki, które będziemy musieli opłacić specjalistom czuwającym nad pomnikami naszych bliskich są naprawdę zróżnicowane. Zależne są przede wszystkim od zakresu usług – jeśli wybieramy tylko pojedyncze sprzątanie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu PLN. Jeśli jednak chcemy, by przedsiębiorstwo czyściło nagrobek regularnie, powinniśmy liczyć się z wydatkiem około 400 złotych rocznie. Należy też dodać, iż koszty zależne są także od wielkości grobów, zaś najdroższe okazuje się utrzymanie familijnych grobowców.

Dane kontaktowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]

Related