Organizacja wesel jest łatwiejsza z usługą cateringu weselnego


22 czerwca 2022

Potrzebujesz dowiedzieć się, kto oferuje catering na wesele w Krakowie? Na co czekasz? Koniecznie wejdź na lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/wesela/.

Imprezy okolicznościowe, będące zazwyczaj istotnym zdarzeniem dla członków rodziny, takie jak śluby, komunie bądź chrzciny, od lat przestały być urządzane w domu wyłącznie dla najbliższych krewnych i przyjaciół. Współcześnie są to wydarzenia, w których uczestniczy nierzadko ponad stu gości. Ewidentne jest zatem to, że jedna osoba nie będzie w stanie sama zaplanować jadłospisu, a następnie naszykować oraz zaserwować posiłki uczestnikom przyjęcia, zwłaszcza, gdy zabawa ma trwać parę godzin i toczy się w wynajętym lokalu. Stąd też pojawił się ogromny popyt na catering weselny.

Catering na wesele – wyborne dania, które oczaruje gości

Urządzanie przyjęcia weselnego to duży stres, spowodowany licznymi godzinami straconymi na wybór wystroju sali, sporządzanie listy gości, rozsyłanie zaproszeń oraz wybieranie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To też potrzeba dostarczenia stosownej ilości przekąsek i napojów serwowanych podczas zabawy, a co najistotniejsze – przyrządzanie gorącego obiadu, który zachwyci gości i zbierze ich przy wspólnym stole. Główny posiłek na weselu powinien mieć właściwą oprawę. Uczestnicy przecież oczekują tego, aby stoły były pięknie ozdobione i prawidłowo nakryte, potrawy były smakowite i widowiskowo skomponowane na talerzach, a także żeby obsługa na czas serwowała biesiadnikom kolejne posiłki. Najwyższy poziom organizacji zagwarantują tylko firmy cateringowe, które zatrudniają doświadczonych managerów, kelnerów oraz kucharzy, obytych w obsłudze imprez zarówno w tradycyjnych salach, jak i tych urządzanych pod gołym niebem.

Catering weselny – bazową ofertę poznasz na stronie firmy

Wesela kierują się swoimi normami, nie tylko w kwestii atrakcji dla gości, lecz również i oczekiwanego jadłospisu. Firmy cateringowe najczęściej posiadają przygotowane wstępnie menu proponowanych dań głównych, napojów i przekąsek pasujących do estetyki wesel. Podstawową ofertę można sprawdzić na stronie firmy ewentualnie dostać tę informację nawiązując kontakt bezpośrednio z jej przedstawicielem. Klient ma zatem możliwość samemu skompilować kartę dań z proponowanych dań. Warto jednak zaakcentować, że firmy cateringowe są też otwarte na nowe pomysły i nierzadko na prośbę zamawiającego decydują się na przyrządzenie unikalnych kompozycji potraw.

Dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Related