Organizacja imprezy firmowej – nie zapomnij o cateringu


18 kwietnia 2022

Korzystna oferta lokalu na imprezę w Krakowie znajduje się pod tym linkiem.

Przyjęcia organizowane przez firmy to nie tylko spotkania integracyjne i wspólne grille dla zatrudnionych i ich bliskich, których zadaniem stworzenie głębszych więzi między pracownikiem i pracodawcą. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują huczne eventy, np. po to, żeby uczcić zdobyte nagrody branżowe, jak również różnorodne sympozja, kursy czy bankiety dla partnerów biznesowych. Takie wydarzenia muszą być należycie zaplanowane, szczególnie jeśli mają być wykorzystane potem działaniach promujących markę.

Gdzie urządzać bankiet firmowy?

O ile nie mamy w firmie odpowiednich wnętrz, które nadają się do organizacji w nich eventu, warto szukać ofert najmu sal, które zdołają pomieścić wszystkich zaproszonych gości eventu. Istotne jest, żeby miejsce, w którym urządzamy imprezę korespondowało swoją estetyką do rangi urządzanego wydarzenia. Ważne gale dla akcjonariuszy spółki, w czasie których świętowany jest jej szczególny sukces, nie powinny mieć miejsca w zwykłej sali. Wypada w takich wypadkach zaplanować event w unikalnym miejscu, które wyraźnie uwydatni prestiż uroczystości. Natomiast jeśli na imprezę zaproszeni będą goście nie rezydujący w bliskiej okolicy sali trzeba postawić na lokal, zlokalizowany obok bogatej bazy noclegowej, do której bez problemu można dojechać o każdej porze dnia.

Planowanie imprezy firmowej – zapewnij zaproszonym najlepszą obsługę

W toku organizacji imprezy firmowej nie można nie uwzględnić tak ważkiej kwestii, jak zapewnienie uczestnikom ciepłych oraz zimnych posiłków i napojów. Najlepszym rozwiązaniem będzie powierzenie tego obowiązku sumienne firmie cateringowej, która zatroszczy się nie tylko o przyrządzanie i dowóz we wskazaną lokalizację pysznych potraw dla obecnych, ale także pomoże w wyborze menu i weźmie na siebie ozdobienie stolików. W trakcie ekskluzywnych imprez wskazane jest również zagwarantowanie zaproszonym nieskazitelnej obsługi. Warto zatem korzystać z usług firm cateringowych mających w swoim teamie kelnerów, którzy podadzą potrawy do stołu w szykowny sposób, a także doświadczonych szefów kuchni, którzy przyszykują nie tylko pyszne, ale i oszałamiające wizualnie dania.

Dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Related