Nigdy więcej problemów z dojazdem do Balic! O parkingu przy lotnisku


26 września 2023

Zainteresowany Balice parking? Kliknij tutaj.

Podróż samolotem staje się popularnym sposobem transportu, wybieranym często przez biznesmenów, jak i turystów. Jednak zanim wejdziemy do samolotu, żeby rozpocząć podróż musimy dostać się do portu lotniczego. Jeśli wybierzemy publiczne środki transportu, nasze zmartwienia w tej kwestii znikną po dotarciu do lotniska. Jeśli jednak wolimy skorzystać z własnego samochodu, pojawi się problem: gdzie go zostawić w trakcie naszej podróży?

Twój samochód pod dobrą opieką – tani parking przy lotnisku

Jasne, że najprostszym rozwiązaniem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o podwiezienie na lotnisko, a następnie o odebranie nas po powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność zorganizować sobie taki transport, ponieważ mnóstwo wylotów odbywa się w godzinach nocnych lub w godzinach pracy. Na szczęście obok wielu ruchliwych portów lotniczych, np. w Balicach w pobliżu Krakowa, powstały czynne całą dobę parkingi, na których za niewielką opłatą możemy zostawić samochód na dłuższy czas. Korzystanie z takich parkingów jest bezpieczne – naszej własności pilnuje wyszkolona ochrona, , a pozostawione tam auta podlegają ubezpieczeniu w trakcie postoju.

Pomoc techniczna, rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko – co oferują parkingi w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach zazwyczaj oferują także inne udogodnienia. Przykładowo te zlokalizowane w Balicach koło Krakowa zapewniają całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w pięć minut i to razem z bagażami. Pracownik parkingu zabierze nas z lotniska też po powrocie. Jeśli w naszym aucie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, będziemy mogli skorzystać z kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych będą mogli użyć dedykowanej stacji do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można też zważyć przed wylotem bagaż podręczny i zyskać pewność, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]

Related