Nie tylko wesela – o usłudze cateringu okolicznościowego


2 lipca 2022

Zamów catering okolicznościowy.

Zbliża się ważne dla ciebie wydarzenie i pragniesz celebrować je wraz z najbliższymi i znajomymi. Niestety jest to liczne grono gości, których należy nie tylko mieć gdzie usadowić, ale i uraczyć ich dobrymi trunkami i przekąskami. Możesz próbować przyrządzać je samemu, jednak przy dużej liczbie biesiadników trudno jest tego dokonać. Na dodatek to twoje święto i chcesz się nim nacieszyć, a nie kryć się w kuchni czy służyć za kelnera. Z tego powodu przygotowanie posiłków na rodzinne święta rekomendujemy zlecić firmie zajmującej się cateringiem okolicznościowym.

Catering okolicznościowy – dzierżawa lokalu nie jest teraz niezbędne

Gdy przywołuje się usługę cateringu gros osób myśli przede wszystkim o cateringu na wesele albo eventach firmowych. Jeszcze parę lat wstecz punktem honoru każdego gospodarza była samodzielna organizacja ważnych spotkań rodzinnych i jedynie przy naprawdę dużej liczbie zaproszonych rozważał on opcję skorzystania z fachowego wsparcia w tym zakresie. Działo się też tak dlatego, że przez długie lata usługa cateringu nie zapewniała obsługi małych rodzinnych spotkań, a w szeregu przypadków także tych większych, o ile nie wiązało się to z wynajmem sali. Dzisiaj catering okolicznościowy dostępny jest dla każdego – zatem czy zdecydujemy się wydzierżawić lokal czy wygodniej będzie zorganizować zabawę w swoim mieszkaniu bądź ogrodzie, firma cateringowa jest w stanie dostarczyć nam w wybrane miejsce doskonale prezentujące się menu.

Menu dopasowane do portfela klienta – catering okolicznościowy

Catering okolicznościowy jest literalnie ofertą skrojoną na każdą rodzinną okazję (lecz nie tylko!). Wykwalifikowani szefowie kuchni bez trudu opracują jadłospis współbrzmiące z formą wydarzenia, nieważne czy potrzebujesz catering na rocznicę ślubu, na chrzciny lub na komunię. Catering okolicznościowy to również obsługa półmetków, komersów i studniówek. Poszukując firmy oferującej taką usługę radzimy wybrać taką, która jest w stanie zaadaptować menu do wizji i portfela zamawiającego oraz kompleksowo obsłużyć imprezę, m.in. pomagając w rozstawieniu i udekorowaniu stolików czy udostępniając zawodowych kelnerów.

Dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Related