Duże imprezy firmowe i rodzinne nie obędą się bez profesjonalnego cateringu


17 grudnia 2022

Jeżeli chcesz zlecić catering z dowozem, zajrzyj w to miejsce.

Kiedy planujesz ważny event prywatny bądź biznesowy, na który zapraszasz ogromną ilość gości, prawdopodobnie nie dasz rady samodzielnie zatroszczyć się o posiłki dla uczestników. Nie każdą imprezę da się obsłużyć kupując drobne przekąski oraz napoje w supermarkecie – prestiżowe imprezy w większości wypadków potrzebują odpowiedniej oprawy również w kwestii dań. Wtedy nie godzi się rozstawić na stolikach osób zaproszonych samych ciasta i wody mineralnej. W takich sytuacjach idealnym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług firmy cateringowej.

Usługa cateringowa – bądź otwarty na rady

Profesjonalne firmy świadczące usługi cateringowe z reguły oferują kilka jego wariantów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany głównie na chrzty, komunie lub wesela, catering firmowy oraz catering świąteczny, czyli obsługa spotkań z okazji Wigilii. Oferty te są odpowiednio dobrane do wymogów konkretnych eventów, dlatego zazwyczaj różnią się od siebie m.in kosztem oraz listą potraw proponowanych w ramach usługi. Decydując się na zamówienie usługi cateringowej trzeba pamiętać, by w kontakcie z usługodawcą klarownie wyszczególnić własne oczekiwania, a przy tym być też otwartym na jego wskazówki. W końcu dla caterera obsługa eventów różnego typu to chleb powszedni, a długoletnie doświadczenie w tym obszarze powoduje, iż może on podpowiedzieć rozwiązania, które trafią w gust ogółu gości.

Usługa cateringowa – posiłki przygotowane przez wykwalifikowanych szefów kuchni

Przyrządzanie dań choćby dla skromnej ilości gości może stać się olbrzymim problemem, zwłaszcza wówczas, gdy musimy wykonać to w pojedynkę. Wynajęcie doświadczonej firmy cateringowej pozwala więc zaoszczędzić czas, który możemy spożytkować na skoordynowanie innych kluczowych elementów imprezy. Daje to także sposobność zaserwowania uczestnikom wyjątkowych dań przyrządzanych przez wykwalifikowanych szefów kuchni. Wypada jednocześnie zaakcentować, iż ważną cechą posiłków oferowanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale też ich prezencja na talerzu. Poza tym firmy, które podejmują się obsługi dużych imprez posiadają również swoją wykwalifikowaną kadrę kelnerską.

Dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Related