Chrzciny, komunia, urodziny – organizacja przyjęć okolicznościowych


11 stycznia 2022

Kiedy ktoś mówi o przygotowaniu wielkiej uroczystości rodzinnej, zazwyczaj naszym błyskawicznym skojarzeniem jest ceremonia ślubna wraz z zabawą weselną. Jednak huczne przyjęcia okolicznościowe, na które niekiedy zaprasza się dziesiątki bliskich z dalekiej i bliskiej rodziny, to także komunie święte, przyjęcia z okazji 18-tych urodzin oraz chrzty. Kiedy wykaz gości jest bardzo długi, na ogół nie damy rady zaplanować przyjęcia i upichcić poczęstunku dla uczestników we własnym domu. Wówczas pozostaje nam zabukować pasujący do okazji lokal.

Organizacja przyjęć okolicznościowych – warto sięgnąć po ofertę firmy cateringowej

Poszczególne rodzaje przyjęć wiążą się z różnymi potrzebami gości. W razie imprezy o typowo rozrywkowej konwencji, jak m.in. urodziny czy osiemnastka, , na której bawić się będą głównie osoby dorosłe, gościom należy zagwarantować nie tylko miejsce, gdzie skonsumują w spokoju posiłek, ale i pomieszczenie na tańce. Z kolei imprezy, w których znaczną część gości stanowią najmłodsi, a więc ceremonie chrztu albo komunie, dobrze jest urządzać w lokalu, który prócz użyczenia sali w środku obiektu oferuje dodatkowo przestrzeń na zewnątrz. Dzięki umożliwieniu dzieciom zabawy w plenerze będziemy mieć gwarancję, iż nie znużą się zbyt szybko przyjęciem i nie będą prosić rodziców o powrót do domu. Przekąski oferowane uczestnikom także muszą być dobrane do charakteru przyjęcia. Planując takie wydarzenie warto zatem skorzystać z usług firmy zajmującej się cateringiem, która zadba o apetyczne dania, ciepłe i zimne napoje oraz bufet z zakąskami.

Sala na przyjęcie – rozważ wynajem sal Pałac Radziwiłłów

Zamówienie miejsca na organizację zabawy okolicznościowej w Małopolsce, w szczególności w dużych miejscowościach, nie jest wielką trudne, lecz rzadko która oferta może dorównać zabytkowemu Pałacowi Radziwiłłów, położonemu w podkrakowskich Balicach. Od dziesięcioleci w nieomal dworskiej oprawie odbywają się w nim komunie, chrzty i – rzecz jasna – wesela, które wszyscy uczestnicy będą wspominać przez lata. W Pałacu można wykorzystać jedną lub kilka sal, w których bez trudu można ugościć łącznie do 130 osób. Natomiast jeśli impreza ma być zorganizowana w plenerze, to ogród przed Pałacem zmieści nawet ponad 300 gości. Co najważniejsze, obsługująca to miejsce firma cateringowa oferuje kompletną obsługę imprezy okolicznościowej, od przyrządzenia posiłków, przez ustawienie oraz przystrojenie stołów, aż po doświadczoną kadrę kelnerów i kucharzy.

Dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Related