Chcesz zmienić styl mieszkania? Skonsultuj się z architektem wnętrz


26 listopada 2021

Jeśli potrzebujesz więcej wiadomości dotyczących przygotowania projektów wnętrz Kraków, skieruj się tu.

Sposób, w jaki prezentują się pomieszczenia, w których żyjemy, ma duży wpływ na nasze samopoczucie. Należy zatem zadbać o to, by wnętrza naszego domu były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszym gustom i potrzebom. Projektowanie wnętrz wydaje się łatwe, jednak często okazuje się, że aby wykonać je doskonale, niezbędne są architektoniczne umiejętności. Stawka jest znaczna – chodzi przecież o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym będziemy żyć kilka a często nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Najlepiej powierzyć to zadanie profesjonaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowe projektowanie

Zlecając aranżację wnętrz architektowi otrzymujemy opiekę profesjonalisty na wszelkich fazach aranżowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz będą w pełni funkcjonalne i ergonomiczne. To wyjątkowo ważne, gdyż optymalne zagospodarowanie danej przestrzeni wymaga ogromnej wiedzy, którą można zdobyć wyłącznie w trakcie studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach jednego zlecenia opracowywane są przeważnie trzy projekty wnętrz – wykonawczy, koncepcyjny i budowlany.

Nie tylko projekty mieszkań – pozostałe usługi

Usługa architekta wnętrz nierzadko nie kończy się wyłącznie na opracowaniu projektów. By jego pomysły zostały urzeczywistnione, zwykle konieczny jest też nadzór autorski, polegający na samodzielnym nabyciu produktów (lub ich wytypowaniu w sklepach) i nadzorze nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Poza opracowaniem projektów mieszkań, architekt oferuje też pomoc przy wyborze nieruchomości, w fachowy sposób oceniając warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego mieszkania lub domu.

Dane kontaktowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]

Related