Chcesz świętować pełnoletność z klasą? Wynajmij lokal na urodziny


5 grudnia 2021

Lokal na urodziny - poznaj korzystną ofertę.

Nierzadko z okazji imienin, urodzin czy różnych rocznic nie organizujemy spotkań z krewnymi oraz znajomymi, uznając, iż nie jest to ważne. Lecz zdarzają się takie „kamienie milowe” życia, których huczne świętowanie jest niejako obligatoryjne, a pierwszym z nich jest niezaprzeczalnie wejście w dorosłość, a więc “osiemnastka”.

Znaleźć lokal na osiemnaste urodziny czy zorganizować imprezę w domu?

Wraz z ukończeniem 18 lat zachodzi dużo zmian w życiu nastolatka. Może on w świetle prawa pić i kupować napoje alkoholowe, głosować w wyborach powszechnych, zaczyna rozliczać się z fiskusem oraz starać się o stanowiska urzędnicze. Lecz zbliżając się do 18 lat sporadycznie myśli się o tak poważnych tematach – dla nastolatków na pierwszym miejscu jest sposobność wyprawienia hucznej imprezy z kolegami. Opcją jest poniekąd kolejna „domówka”, jednak czy taka zabawa będzie się wiele odróżniać od tych wcześniejszych? Oczywiście, że nie. Dlatego lepszą drogą jest wynajęcie sali na 18 urodziny. Nierzadko grupa znajomych decyduje się wyprawić razem przyjęcie urodzinowe, co wymaga znalezienia odpowiednio pojemnego lokalu, lecz jednocześnie pozwala na zmniejszenie jednostkowych kosztów. Wybierając miejsce na zabawę urodzinową skup się na lokalach oferujących obszerną przestrzeń taneczną (z trudem wszak można wyobrazić sobie urodziny bez tańca), a także na salach, które kooperują z profesjonalną firmą cateringową, która przygotuje smaczne menu imprezowe. Chcesz się bawić pod gołym niebem? Wyszukaj lokal na urodziny z opcją skorzystania z ogrodu – w gorące dni można rozłożyć w nim duży namiot i urządzić grill.

O co jeszcze powinieneś zadbać, kiedy organizujesz 18 urodziny?

Nie da się ukryć osiemnastka to impreza, na której młodzi ludzie nie unikają alkoholu. Należy z tego powodu obligatoryjnie zatroszczyć się o to, żeby niepełnoletni, a wszak może ich nie brakować pośród zaproszonych gości, nie miały dostępu do drinków z alkoholem.

Odpowiedni wygląd sali także jest nadzwyczaj ważny, żeby goście do głębi zanurzyli się w klimacie imprezy. Wypada więc wybrać salę na urodziny, która zadba o udekorowanie ścian według podanych wskazówek, jak również dobrze rozstawi stoliki z napojami i posiłkami.

Jeżeli już mówimy o posiłkach, na imprezie urodzinowej perfekcyjnie sprawdza się menu typu finger food, bazujące na drobnych przekąskach “jeden kęs”, które łatwo spożyć bez konieczności siadania przy stole. Doświadczona firma cateringowa dopasuje kartę dań zarówno do charakteru przyjęcia, jak i do finansów oraz zasobności portfela klienta.

Dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Related