Catering firmowy – warto go zlecić profesjonalnej ekipie


24 stycznia 2023

Catering biurowy - dowiedz się więcej o tej usłudze.

Negocjacje biznesowe, szkolenie albo sympozjum – każde pokaźniejsze przedsiębiorstwo na pewno kiedyś stanie przed problemem zaplanowania takiego wydarzenia. Wiąże się to z różnorodnymi zadaniami, które na ogół nie należą do zakresu obowiązków wypełnianych przez pracujące tam osoby, jak np. przygotowanie posiłków i napojów dla jego gości. Jeśli organizowane wydarzenie przyciągnie znaczne tłumy, wypada zamówić usługę cateringu biurowego.

Poczęstunek bez niebezpieczeństwa pobrudzenia ubrania – o cateringu dla firm

Warsztaty oraz sympozja biznesowe to spotkania, które zwykle trwają po 6-9 godzin, często nawet przez kilka dni z rzędu. Ich uczestnicy otrzymują dokładny program prelekcji, między którymi przewidziane są maksymalnie trzy kilkuminutowe przerwy, w trakcie których nie da się spożyć większego posiłku w okolicznej jadłodajni. Dlatego konieczne jest zagwarantowanie gościom napojów oraz niewielkich przekąsek, które mogą błyskawicznie skonsumować w ciągu przerwy, a jeżeli organizator pozwoli, nawet zabrać ze sobą na salę prelekcji. Przedsiębiorstwa świadczące usługę cateringu biurowego zajmują się przygotowaniem stolika z gorącymi i zimnymi napojami, przeważnie z kawą oraz herbatą, jak również z drobnymi przekąskami, które można skonsumować nie bojąc się o zabrudzenie garnituru i rąk. W ramach oferty cateringu firmowego dostarczany jest także sprzęt do przygotowania ciepłych napojów.

Przerwy kawowe – ważny element warsztatów biznesowych

Przerwa kawowa jest niesłychanie ważna, daje wszak uczestnikom czas na rozluźnienie się po kilku godzinach wytężonej koncentracji. Poza tym jest to także szansa kontaktu z pozostałymi gośćmi oraz przeanalizowania w luźniejszej atmosferze kwestii poruszanych na spotkaniu. Urządzenie z herbatą i innymi napojami, który stoi w pomieszczeniach socjalnych obiektów konferencyjnych, nie ma szans dorównać profesjonalnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Partycypanci ekskluzywnych konferencji lub płatnych wykładów nie mogą wszak pić z papierowych kubków, jedząc zakupione po drodze w piekarni lub samodzielnie przyszykowane kanapki. Wynajęcie usługi cateringu firmowego podniesie więc wagę spotkania i w tym samym czasie pokaże, iż jego organizator zadbał także o wygodę partycypantów.

Dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Related