Budowa wymarzonego domu – powierz to biuru projektowemu


9 grudnia 2021

Skieruj się tutaj, aby zdobyć więcej informacji o ofercie biura architektonicznego Kraków.

Biuro projektowe świadczy obszerny wachlarz usług – realizuje marzenia klientów prywatnych, którzy chcą osiedlić się w komfortowym i ustawnym domku, ale też kieruje swoją ofertę do instytucji czy firm. Architekt wykonuje kompleksowy projekt budynku, a w następnej kolejności aktywnie pilnuje zaawansowania prac, projektuje przebieg instalacji wewnątrz posiadłości, planuje odnowę budynku bądź proponuje aranżację już wybudowanych mieszkań.

W czym pomoże Ci wykwalifikowane biuro architektoniczne?

Interesują Cię nowatorskie, kreatywne projekty budowlane? Pragniesz, by Twój dom odróżniał się na tle innych budynków w okolicy? A może potrzebujesz przemyślanego projektu, który sprawi, iż Twój dom będzie funkcjonalny, a jednocześnie komfortowy? Zgłoś się do naszej pracowni architektonicznej! Wśród projektów budowlanych dostępne są zarówno te uwzględniające współczesne trendy architektoniczne, jak i plany inspirowane ponadczasową stylistyką.

Pracownia architektoniczna – co projektowaliśmy

Architekt Joanna Kłusak w portfolio ma zarówno projekty domków jednorodzinnych, wnętrz mieszkalnych, jak i budynków użyteczności publicznej i wnętrz komercyjnych. Dotychczasowe realizacje obejmują między innymi apartamenty na wynajem, zakłady opiekuńczo-lecznicze, biura i budynki rekreacyjne. Konfiguracja przestrzeni i charakter projektu dopasowywany jest do specyfiki konkretnego obiektu, a także indywidualnych potrzeb zamawiającego. Nasze biuro architektoniczne może również zaplanować praktyczne i obszerne szafy wnękowe, dzięki którym możliwe jest maksymalne zagospodarowanie przestrzeni w mieszkaniu bądź domu.

Dane kontaktowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]

Related