Automatyczna księgowanie faktur z aplikacją Flobo


Porządna porcja wiedzy o automatycznej windykacji. Sprawdź koniecznie!

Prowadzący własne przedsiębiorstwa nieprzerwanie szukają narzędzi, które pozwolą im w prosty sposób zmniejszyć koszty działalności, a jednocześnie ograniczyć czas tracony na wykonywanie niektórych procesów biurowych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale też obsługuje windykację nieopłaconych należności.

Automatyczne księgowanie faktur – nie tylko dla większych firm

Automatyczne księgowanie faktur poprzez aplikację Flobo możliwe jest dzięki zintegrowaniu tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz oprogramowaniem fakturowym przedsiębiorstwa. Flobo pobiera dane o wydanych fakturach, a potem kontroluje czy przyszły przelewy od klientów. Integracja z usługą mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, umożliwia aplikacji identyfikację konkretnych płatników, gdyż każdy z nich posiada nadany indywidualny numer rachunku bankowego, na który przelewa opłaty. Automatyczne księgowanie faktur zdejmuje z przedsiębiorcy mozolny obowiązek ręcznego księgowania wpłat, co pozwala mu skoncentrować się na wykonywaniu pozostałych ważnych dla powodzenia firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości spełni oczekiwania nie tylko dużych firm, ale również i tych niewielkich, które w miesiącu obsługują około stu dokumentów księgowych. Flobo posiada jeszcze jedną przydatną funkcję, nadzwyczaj pomocną tym właścicielom firm, którzy regularnie natrafiają na problemy z nieterminowymi klientami – to moduł automatycznej windykacji należności.

W jakich podmiotach sprawdzi się Flobo – robot do automatycznej obsługi należności

Nie wiesz czy aplikacja Flobo to przydatna usługa dla twojego przedsiębiorstwa? Flobo oferuje kilka rodzajów automatyzacji procesów obsługi należności, pośród których znajdziesz tę, która idealnie spełni Twoje wymagania. Ten robot bez problemu księguje przelewy abonamentowe, dlatego bardzo dobrze sprawdzi się w szkołach niepublicznych albo językowych, innymi słowy tam, gdzie uczniowie wpłacają czesne. Flobo przyda się również hotelom, hostelom, a nawet biurom turystycznym – aplikacja zaksięguje wpłaty od klientów, nie tylko te jednorazowe, ale i dokonywane w uzgodnionych transzach. A co z podmiotami świadczącym rozmaite usługi? Jeśli przedsiębiorstwo za wykonanie usługi żąda wstępnej opłaty, Flobo będzie nadzorować przelewy do zleceniodawców i przekazywać do realizacji tylko opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]

Related