Urodziny, ślub, osiemnastka – etykiety na butelki na każdą okazję


10 lutego 2022

Obyczaj ofiarowania prezentów na różne okazje praktykowany jest od setek lat i od samego jego zalążka jednym z najchętniej przekazywanych i, nie da się ukryć, jednakowo entuzjastycznie przyjmowanych podarunków, jest alkohol. Sporo osób nie potrafi wyobrazić sobie, aby nie zabrać alkoholu na urodziny, ślub bądź Sylwestra. Jak jednak odróżnić się od reszty, gdy pozostali zaproszeni chcą wręczyć to samo?

Personalizowane etykiety weselne – butelka alkoholu jako nietuzinkowy upominek od Państwa Młodych

Na przyjęciach weselnych alkohole nie tylko są postawione na stolikach, ale także dość często młoda para wręczają swoim gościom butelki z alkoholem podczas pożegnania. Taki upominek jest traktowany jako rodzaj wdzięczności za przyjazd na ślub. Lecz takie butelki z wódką mogą też stać się w cenną pamiątką, której rodzina czy znajomi nie wyrzucą nawet wtedy, kiedy zniknie już jej zawartość. Trzeba spersonalizować butelkę, a można zrobić to kupując etykiety na wódkę, na których można zamieścić informację o miejscu i dacie ślubu, imionach nowożeńców czy wyrazy podziękowania. Etykiety weselne można kupić w rozmaitych odcieniach oraz wzorach, więc bez problemu można odszukać te, które będą odpowiednie do stylu, w którym organizowane jest przyjęcie weselne. Sam tekst na etykiecie zależy już wyłącznie od imaginacji zamawiającego. Rzecz jasna personalizowane etykiety na wódkę czy inne napoje wyskokowe można wykorzystać nie tylko podczas ślubu – są idealne na wyróżnienie się na imprezie urodzinowej bądź wieczorze kawalerskim.

Personalizowane etykiety na bimber – oznaczaj domowe trunki

Etykietami ze spersonalizowanym tekstem można ozdabiać butelki w domowej spiżarni. Jeśli robisz własne nalewki, wina czy soki, a potem dajesz je kolegom lub rodzinie nawet bez okazji, możesz ozdobić je ciekawymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą estetykę pospolitej flaszki. Poza tym butelki można też oznaczać używając kolorowych nakrętek oraz kapturków termokurczliwych.

Dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Related