Środki czyszczące – niezbędne produkty w każdym domu i firmie


24 grudnia 2021

Nie szukaj już więcej! Tu kupisz artykuły higieniczne.

Aby utrzymać czystość – tak w domu, jak i w zakładzie pracy lub obiekcie użyteczności publicznej – niezbędne są odpowiednie sprzęty oraz preparaty. O ile do prostych prac porządkowych zwykle wystarczające okazują się uniwersalne preparaty i podstawowe narzędzia, to dużo prac będzie wymagało użycia chemii przemysłowej. Profesjonalne środki czystości pozwalają uporać się nawet z najtrudniejszym brudem, zapewniając łatwe sprzątanie i pozbycie się niebezpiecznych dla zdrowia elementów. Jakie środki czystości znajdziemy w ofercie producentów i dystrybutorów chemii przemysłowej?

Chemia przemysłowa – dla kogo?

Oferta chemii gospodarczej skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm – zwłaszcza ekip sprzątających. W ofercie przedsiębiorstw produkujących i sprzedających chemię przemysłową znajdziemy środki, dzięki którym usuniemy zabrudzenia z różnorodnych powierzchni – również tych porowatych i tym samym ciężkich do dokładnego umycia. Są wśród nich środki stworzone z myślą o likwidacji szczególnych zabrudzeń, między innymi graffiti, kamienia kotłowego, tłustych osadów bądź ognisk pleśni.

Pielęgnacja powłok przy użyciu chemii profesjonalnej

Profesjonalne środki czystości pozwalają również na konserwację oraz zabezpieczenie powłok szczególnie wystawionych na destrukcyjne działanie rozmaitych elementów i wandalizm. Znajdziemy pośród nich preparaty chroniące przed graffiti, specjalistyczne powłoki polimerowe i akrylowe, środki do zabezpieczenia metali przed korozją, jak również impregnaty do elementów wykonanych z drewna. Warto nadmienić, że powłoki akrylowe i polimerowe przeznaczone są do rozmaitych powierzchni (między innymi betonu bądź linoleum) i nie tylko zabezpieczają je przed brudem, ale także nadają im atrakcyjny wygląd.

Dane kontaktowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]

Related