Słoiki z kranikiem – częstuj gości alkoholem z klasą


24 czerwca 2022

Jeśli potrzebujesz słoika z kranem, koniecznie wejdź na superbutelki.pl/pl/c/Sloje-z-kranikiem/107.

Od jakiegoś trwa nawrót popularności słoików. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do kupowanych w sklepie czy też przygotowywanych samodzielnie przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania rozmaitych trunków i deserów. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się szczególnie pojemne Słoiki z kranikiem, które znajdują wiele zastosowań. Do czego można je użyć? Gdzie przyda się słoik z kranem? Dlaczego choć jeden egzemplarz warto mieć w każdym domu?

Słoik z kranikiem do domowych trunków

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest to, że wyśmienicie nadają się one do produkcji domowych trunków – na przykład likierów i nalewek. Słoje mają duże objętości (na ogół są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia wykonanie dosyć dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika, natomiast kranik sprawia, że bez trudu zlejemy gotowy trunek do butelek, łatwo i błyskawicznie usuwając zużyty surowiec bez potrzeby używania filtrów i wężyków.

Słoje z kranikiem do serwowania

Słoik z kranem wspaniale prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To sprawia, że regularnie jest on używany do podawania napojów – zazwyczaj podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranem doskonale sprawdzi się zarówno w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przyda się do podawania lemoniad, soków, kompotów i oranżad, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, wina czy też ponczu. Jego plusem jest również to, że kranik uniemożliwia dostanie się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

Dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Related