Słoiki i butelki w hurcie – zamów je u polskiego dostawcy opakowań szklanych


23 marca 2023

Aktualny asortyment hurtowni butelek przejrzysz na https://superbutelki.pl/pl/c/Butelki-HURT/295.

Produkcja artykułów spożywczych jest sektorem gospodarki, który póki będzie żyć ludzkość nie wstrzyma działalności. Pomimo tego, że sporą częścią rynku wyrobów spożywczych rządzą gigantyczne marki, jest to także sektor, w którym wyśmienicie radzą sobie niewielkie firmy, o ile znajdą klienta na swój autorski, smakowity albo zdrowy wyrób. Przeznaczone na handel pożywienie musi być zapakowane tak, żeby towar długo pozostał świeży, a zatem m.in. w słoiczki i butelki ze szkła. Zaletą tego typu opakowań jest to, iż są bardziej ekologiczne, dlatego że nadają się do recyklingu.

Butelki oraz słoiki w hurcie najlepiej od rodzimego hurtownika

Oczywiste jest, iż oferty od dystrybutorów adresowane do klienta indywidualnego różnią się znacznie ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten ostatni, nawet jeżeli jest niedużą manufakturą wytwarzającą takie artykuły, jak przykładowo marmolady, pasztety bądź soki, będzie zużywać rok w rok nie kilkuset opakowań szklanych, lecz ilości zdecydowanie przekraczające liczbę kilku tysięcy. Kupno słoików oraz butelek w hurcie będzie więc dla niego jednocześnie metodą redukcji wydatków, bo zamawiając opakowania całymi paletami zazwyczaj można liczyć na spory rabat od dystrybutora, ale także oszczędnością na kosztach transportu, gdyż jedną dostawą można zaspokoić potrzeby manufaktury nawet na kilka miesięcy. Koszt hurtowego kupna opakowań szklanych znacznie obniży się, gdy zamówimy je u polskiego dystrybutora butelek i słoików. W ten sposób również dostanie je dużo szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – co znajduje się w jej ofercie?

Hurtownicy opakowań ze szkła oferują przeróżnego kształtu i pojemności słoiki oraz butelki ze szkła doskonałe do przechowywania wina, soków lub piwa. Transportowane są one do zamawiającego na paletach zdolnych pomieścić – zależnie od objętości opakowań – po 400, 1600, a nawet 2000 sztuk danego produktu. Przedsiębiorstwa dysponujące własnymi autami dostawczymi mogą też odebrać zamówiony towar osobiście z magazynu hurtowni. Razem z paletą butelek i słoiczków w hurcie można również kupić odpowiadającą ilość innych niezbędnych elementów, jak kapsle, korki czy nakrętki dopasowane do danego rozmiaru opakowania.

Dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Related