Rodzaje kontenerów budowlanych


21 września 2022

Chcesz kupić kontener na gruz? Wejdź na http://tinyurl.com/yy8f3rk7.

Kontenery na odpady pełnią bardzo ważną funkcję w czasie wykonywania robót budowlanych – pozwalają na legalne pozbycie się pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i innych pracach. Jakie kontenery budowlane są w sprzedaży? U kogo można je zamówić?

Kontener na odpady budowlane – postaw na najwyższą jakość

Na rodzimym rynku wytwórstwem pojemnych i wytrzymałych kontenerów na odpady zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w jej ofercie dostępne są m.in. kontenery na złom i kontenery na gruz. Te typy pojemników wykorzystują nie tylko firmy budowlane, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty zajmujące się wynajmem kontenerów na odpady budowlane czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które nie licząc resztek wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują także gruz ceglany i betonowy, złom oraz innego rodzaju pozostałości poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku jest dużo rodzajów pojemników na odpady. Są muldy symetryczne i asymetryczne, kontenery stalowe, kontenery otwarte, z pokrywą, pojemniki z plandeką oraz wiele innych modeli. Wśród obecnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najczęściej używane są modele hakowe, rolkowe, a także samowyładowcze. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie na budowie lub w zakładzie produkcyjnym. Zależnie od zapotrzebowania można zaopatrzyć się w kontener posiadający pokrywę. Na placach budowy nierzadko stosowane są także kontenery do przewozu materiałów sypkich – z reguły są to modele samowyładowcze, które można prędko rozładować.

Dane kontaktowe:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]

Related