Profesjonalne modele drukarek 3D od najlepszych producentów


6 listopada 2021

Zamów 3D drukarkę na https://cadxpert.pl/drukarki-3d/.

W ofercie firmy CadXpert odnajdziesz wyłącznie drukarki 3D od najlepszych producentów takich rozwiązań: FormLabs oraz MakerBot, których CadXpert jest wyłącznym dystrybutorem, jak również Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które mamy w naszym asortymencie, pracują m.in. w technologiach: FDM, PolyJet oraz SLA.

Drukarki 3D Stratasys – zredukują koszty produkcji

Marka Stratasys jest światowym liderem na rynku urządzeń do druku 3D. Od przeszło 30 lat – a konkretnie od 1988 roku – zaopatruje klientów najnowocześniejsze rozwiązania i urządzenia. Wyliczono, że wykorzystując drukarki 3D oraz inne produkty Stratasys można nawet o 90 procent zredukować wydatki na produkcję i czas na nią przeznaczony. Kluczowe założenia pracy specjalistów marki Stratasys to gwarantowanie najlepszych możliwych usług i urządzeń, jak również wsparcie merytoryczne i techniczna. Najlepiej sprzedające się urządzenia oferty drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, polecane dla biznesu i przemysłu. Nowinką w naszym asortymencie jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielki model drukarek 3D do ekspresowego prototypowania z przemysłową dokładnością.

Formlabs – niewielkie drukarki 3D

Formlabs to następny lider w dostarczaniu drukarek 3D. Czym wyróżnia się ta marka w branży urządzeń do druku 3D? Formlabs produkuje najbardziej zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D oraz specjalistyczne metody przyrostowego wytwarzania, jak m.in. SLA i SLS. Nową propozycję w ofercie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – nieduże urządzenie, działające w nowej, autorskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która stanowi rodzaj technologii SLA. Ta drukarka – podobnie jak wszelkie inne urządzenia firmy Formlabs – charakteryzuje się funkcjonalną konstrukcją oraz bezproblemową obsługą. Czym prekursorska technologia LFS odróżnia się od SLA? Znacznie lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją i prędkością druku, a także drobiazgowym odzwierciedleniem najmniejszych elementów. W technologii LFS warunki druku są utrzymane na stałym poziomie, dzięki temu można szybko wydrukować jednakowe prototypy, co jest niezmiernie pożądane w masowej, seryjnej produkcji.

MakerBot dla biznesu, przemysłu, edukacji

MakerBot wytwarza wysokiej klasy zaawansowane drukarki 3D, pracujące wykorzystujące technologię FDM. Drukarki 3D tego producenta mają rozległe zastosowanie w rozlicznych gałęziach edukacji, przemysłu, biznesu i wielu pozostałych. Najświeższy model, czyli drukarka MakerBot Method X, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To sprzęt, który obsługuje materiały dostępne dla kolekcji Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 i ABS. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze podgrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Wydruk jest solidny i precyzyjny, a w czasie procesu drukowania nie tworzą się zniekształcenia czy przesunięcia warstw.

Dane kontaktowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]

Related