Popularne pokrycia dachowe – charakterystyka blach na rąbek


25 maja 2022

Więcej informacji o blasze na rąbek stojący.

Panele dachowe na rąbek to coraz częściej używana forma pokrycia dachowego. Jakie właściwości wyróżniają ją od innych materiałów wykończeniowych? Dlaczego opłaca się je kupić? Prezentujemy panele dachowe na rąbek stojący i możliwości ich wykorzystania.

Panele dachowe na rąbek – zalety oraz wykorzystanie

Panele dachowe na rąbek zdobywają coraz większe uznanie, bowiem idealnie godzą funkcjonalność z atutami estetycznymi. Wytrzymała i pięknie wyglądająca blacha na rąbek stojący może być używana zarówno w przypadku nieruchomości, w których konieczna jest rekonstrukcja pokrycia dachowego, jak i nowych budynkach. Ten materiał budowlany może być użyty na dachach dwuspadowych i płaskich, jak również tam, gdzie więźba jest zawiła. Panele dachowe na rąbek stojący są przywożone na teren budowy w postaci niezbyt wielkich arkuszy. Charakteryzują się bezproblemowym i równocześnie błyskawicznym montażem. Takie pokrycie dachowe jest wytrzymałe, odporne na korozję oraz doskonale pasuje do najrozmaitszych stylów architektonicznych (np. do stylu dworkowego lub minimalistycznego).

Panele dachowe na rąbek – zredukuj koszty budowy

Blacha na rąbek przewyższa tradycyjne rozwiązania pod względem użytej technologii oraz odporności. Panele te są wytwarzane z grubej blachy, a następnie pokryte specjalną warstwą gwarantująca protekcję przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi, jak np. promieniowanie słoneczne czy opady. Blacha na rąbek jest sprzedawana w wielu modelach, co umożliwia dobranie jej do wymyślnej wizji projektanta. Nowoczesne pokrycia dachowe przyczyniają się także do redukcji wydatków związanych z budową – bez wątpienia zmniejszają liczbę odpadów, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Przesądzając o wykorzystaniu paneli dachowych na rąbek, warto zaopatrzyć się w ten materiał wprost w sklepach firmowych.

Dane kontaktowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08

Related