Jakie zamienniki kapsułek A Modo Mio znajdziemy w sprzedaży?


17 lutego 2023

Jeśli potrzebujesz kapsułek Lavazza A Modo Mio, odwiedź ten adres.

Marek wytwarzających kawę jest niezliczona ilość, jakkolwiek Lavazza nieprzerwanie plasuje się na liście tych najbardziej rozpoznawalnych. Niewiele osób wie, że początek firmy Lavazza sięga ostatniego dziesięciolecia XIX w. w Turynie. W owym czasie Luigi Lavazza za równowartość mniej więcej 20$ nabył niewielki obiekt handlowy, gdzie prażono ziarna kawy i sporządzano ich oryginalne mieszanki. Zdobyły one błyskawicznie serca obywateli Turynu. Dziesięciolecia później marka Lavazza nadal czaruje jakością swoich kaw, określając standardy także w obszarze kapsułek z kawą.

Kawa w kapsułkach A Modo Mio – można zamówić ich odpowiedniki

Jednymi z najpopularniejszych aktualnie ekspresów na kapsułki z kawą są te z serii Lavazza A Modo Mio. Używane są one zarówno w naszych domach, jak i w prestiżowych biurach. Z ich pomocą przyrządzanie aromatycznej, pysznej kawy trwa zaledwie paręnaście sekund. Właściciele ekspresów do kawy Lavazza nie muszą jednak używać wyłącznie z kapsułek sprzedawanych przez tę markę. Aktualnie na rynku nabyć można wiele zamienników kawy w kapsułkach Lavazza A Modo Mio. Nieraz są one tańsze, ale wciąż cechują się bardzo dobrą jakością.

Zamienniki kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio – kompozycje arabiki i robusty

Wiele zamienników kapsułek A Modo Mio wyszukamy w asortymencie Italian Coffee, firmy która również wywodzi się z Włoch i specjalizuje się w sprzedaży kapsułek z kawą do wielu modnych urządzeń tego typu. Wytwarza ona zarówno napoje kawowe będące połączeniem arabiki z robustą (Vigoroso Ira czy Intenso Gola), pyszną mieszanką samej arabiki (Venezia), jak również napoje o smaku tradycyjnego włoskiego alkoholu (Sambuca), kawy z żeń szeniem (Caffè e Ginseng) oraz orzecha laskowego (Caffè e Nocciola).

Dane kontaktowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]

Related