Global Food Hygiene – o producencie jednorazowej odzieży ochronnej


29 stycznia 2022

Tutaj znajdziesz więcej informacji o ofercie producenta odzieży roboczej jednorazowej.

Sektor spożywczy musi sprostać surowym standardom na każdym etapie produkcji. Dlatego niesłychanie ważne jest, żeby załogi zakładów oraz fabryk wytwarzających żywność były zaopatrzone w wysokiej jakości odzież ochronną, zatwierdzoną do stosowania w tej branży. Przedsiębiorstwa mogą zakupić takie produkty w Global Food Hygiene – polskiego dystrybutora i producenta jednorazowej odzieży ochronnej.

Oferta firmy Global Food Hygiene

Marka Global Food Hygiene działa na polskim rynku od ponad 5 lat, a odniesione tu sukcesy pomogły jej w 2020 r. rozszerzyć działalność również rynki zagraniczne. W oferta firmy obejmuje części odzieży ochronnej, takie jak maski higieniczne, w tym także te osłaniające zarost, czepki i czapki, buty, rękawice jednorazowe i wielokrotnego wykorzystania oraz fartuchy. Jednym z podstawowych wyrobów marki są jednorazowe fartuchy foliowe w rolce zaprojektowane osobiście przez zespół specjalistów firmy i wytwarzane za pomocą autorskiego wykrojnika. Już przeszło 800 odbiorców stosuje artykuły spółki Global Food Hygiene. Produkcja także wygląda imponująco – z linii produkcyjnej schodzi każdego miesiąca circa 700 tyś fartuchów.

Co odróżnia tego producenta jednorazowej odzieży roboczej?

Należy zaznaczyć, iż Global Food Hygiene stale stara się sprostać potrzebom swoich kontrahentów, nie tylko odnośnie zróżnicowania oferowanych przez nią elementów odzieży ochronnej. Firma stawia na ciągły rozwój, wdrażając nowe rozwiązania, jak również ulepszając zaplecze spółki (m.in. modernizując hale magazynowe i produkcyjne), za co przyznano jej kilka prestiżowych nagród. Podstawowym zamierzeniem Global Food Hygiene jest konsolidacja części procedur i ścisła współpraca pomiędzy różnymi działami firmy, co w efekcie przyczyni się do osiągnięcia maksimum wydajności w przygotowaniu zamówień tak, by docierały one do nabywców w przeciągu jednego dnia.

Dane kontaktowe:
Global Food Hygiene D.Urbański Spółka Komandytowa
Kuśnie 41D
98-200 Sieradz

Tel.: +48 43 827 36 66
E-mail: [email protected]

Related