Gdzie znaleźć oryginalne części do Renault?


Więcej informacji o Renault części zamienne uzyskasz tu.

Auta Renault wciąż cieszą się w Polsce dużą popularnością. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich samochodów osobowych importowanych z zagranicy. Użytkownicy cenią różne ich modele – zarówno rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic, a także kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Według statystyk w 2014 r. nasi rodacy nabyli ponad pięć tysięcy modeli Scenic oraz aż 3,5 tyś. pojazdów Megane. Megane jest popularny ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Ogromnym zainteresowaniem klientów cieszyło się też Renault Clio – we wskazanym okresie kupiono prawie 2800 egzemplarzy niniejszego modelu.

Części Renault – które najczęściej się psują?

Nabyłeś wyśniony auto i pragniesz jak najporządniej zadbać o swoje Renault? Części zamienne do przeróżnych modeli owego koncernu motoryzacyjnego są sprzedawane w odpowiednio zaopatrzonych sklepach internetowych. Można w nich wyszukać elementy nadwozia, podwozia, silnika i układu chłodzenia, jak i wiele innych. Z recenzji konsumentów wynika, iż często psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na awarie tego podzespołu skarżą się posiadacze Clio. Kłopoty podobnej natury mają Ci, którzy kupili Renault Megane, jakkolwiek w tym wypadku awarii ulega również ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się części zamienne Renault

Regularne inspekcje techniczne i wymiana najszybciej niszczących się elementów eksploatacyjnych są gwarancją długiego korzystania z samochodu tej marki. Oferowane w sprzedaży części są dedykowane zarówno dla osób prywatnych, które chcą na własną rękę wymienić niedziałające elementy, jak i profesjonalnych warsztatów.

Dane kontaktowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]

Related