Drukarki 3D do zastosowań profesjonalnych – gdzie kupić?


21 maja 2022

Po więcej informacji o drukarka 3D dystrybutor skieruj się tu.

CadXpert jest jedną z wiodących na rodzimym rynku firm, która rozpowszechnia technologię druku 3D. Kluczową sferą działalności CadXpert jest sklep internetowy, który w swojej ofercie ma urządzenia do drukowania przestrzennego: skanery 3D oraz drukarki 3D. Kolejnym filarem są usługi: drukowanie 3D, skanowanie 3D i projektowanie 3D, jak również możliwość zakupu oprogramowania CAD/CAM/CAE. Znajdujące się w ofercie sklepu drukarki 3D działają w oparciu o trzy technologie: FDM, PolyJet i SLA, natomiast usługi druku 3D są realizowane w technologiach PolyJet, DMLS, FDM i SLA, SLS.

CadXpert – autoryzowany dystrybutor profesjonalnych skanerów 3D i drukarek 3D

CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Stratasys, jak również wyłącznym dystrybutorem drukarek 3D MakerBots i urządzeń firmy Formlabs. Posiada najszerszą w Polsce ofertę instrumentów do druku 3D – kilkanaście propozycji skanerów 3D i ponad 20 modeli drukarek 3D. Oprócz tego CadXpert oferuje obszerny katalog materiałów do druku 3D – powyżej 50 propozycji, w tym także materiały wysoko specjalistyczne, m.in.: Antero 800 NA, Ultem 9085 i inne (biokompatybilne, dentystyczne, elastyczne, inżynieryjne itd.). Poza akcesoriami i materiałami eksploatacyjnymi CadXpert oferuje też filamenty, żywice fotopolimerowe i pozostałe materiały używane do druku 3D.

Drukarki 3D profesjonalne i biurkowe

Asortyment firmy CadXpert jest adresowany zarówno do przedsiębiorców, profesjonalistów oraz przedstawicieli rozmaitych sektorów (sprzęt marki Stratasys), jak i użytkowników prywatnych, nieprofesjonalnych (drukarki 3D na biurko marki MakerBot). Firma CadXpert działa jako sklep internetowy, posiada także showroom zlokalizowany w Krakowie. Wszyscy, którzy chcą omówić z ekspertami możliwości techniczne konkretnego urządzenia z asortymentu CadXpert, swoje projekty czy są po prostu zaintrygowani procedurą wydruku 3D, mogą odwiedzić krakowski punkt. CadXpert zapewnia też wszechstronną obsługę posprzedażową: serwis (w tym również pogwarancyjny), szkolenie z obsługi nabytych urządzeń czy pomoc techniczną oraz merytoryczną.

Drukarki 3D – nie tylko dla dużych koncernów

Jakie są koszty narzędzi do druku 3D – skanerów i drukarek 3D? Nawet mała lub średniej wielkości firma może sobie pozwolić na profesjonalną drukarkę bądź skaner 3D. Inwestycja w profesjonalne urządzenie do druku przestrzennego w mgnieniu oka się zwróci – w obrębie sektorów, jak m.in. stomatologia, odlewnictwo, medycyna czy motoryzacja, samodzielne drukowanie i prototypowanie, zamiast zlecania tych czynności, będzie wymierną oszczędnością dla firmowych finansów.
Rynek urządzeń do druku 3D wciąż ewoluuje – a co za tym idzie, pojawiają się nowe technologie oraz możliwości, na które jeszcze niedawno było stać jedynie gigantyczne korporacje. W dzisiejszych czasach – za sprawą obniżenia cen materiałów do druku 3D i samych drukarek 3D – dostęp do nich posiadają też niewielkie firmy, te ze znacznie skromniejszym budżetem. Z każdym rokiem obniża się koszt uzyskiwania części prototypowanych, drukowanych przy pomocy urządzeń addytywnych, gdyż narzędzia do drukowania 3D są ciągle modyfikowane i udoskonalane. Zainwestowanie w profesjonalne urządzenie do druku przestrzennego ma szereg zalet, do najważniejszych z nich zaliczyć można przyspieszenie procesu produkcji i redukcję kosztów.

Dane kontaktowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]

Related