Bryczesy do jazdy konnej muszą być dopasowane


21 stycznia 2023

Jeśli szukasz bryczesów, koniecznie sprawdź horse-trade.pl/Bryczesy-jezdzieckie.

Jazda na koniu wymaga nie tylko ogromnych pokładów cierpliwości, wielu wyrzeczeń i godzin pracy, ale również odpowiednich elementów garderoby, które nie będą krępować ruchów. Potrzebujesz kupić wysokiej jakości bryczesy do jazdy konnej? Szeroki wybór asortymentu znajduje się w sklepie internetowym Horse-Trade.pl!

Spodnie bryczesy do jazdy konnej

Bryczesy to rodzaj spodni przeznaczonych do jazdy konnej. Cechuje je brak ciasnych szwów tam, gdzie nogi dotykają do siodła, dzięki czemu zmniejszają ryzyko otarć naskórka. Poprawnie uszyte bryczesy do jazdy konnej powinny być ciasne i elastyczne, a przy tym nie ograniczać ruchów i pozwalać na komfortową jazdę w różnych warunkach. W sklepie internetowym Horse-Trade.pl kupić można bryczesy wykonane z wysokiej jakości materiałów – bawełny z lycrą czy specjalnych tkanin softshell, dzięki którym jeździec będzie odczuwał pełną swobodę.

Jak wybrać najlepsze bryczesy do jazdy konnej?

Bryczesy do jazdy konnej muszą być przede wszystkim dostosowane do budowy ciała dżokeja i odpowiadać jego indywidualnym potrzebom. Poszukując odpowiednich spodni jeździeckich należy upewnić się czy mają one specjalne wzmocnienie, czyli tzw. lej, który może być wytworzony z silikonu, skóry ekologicznej, ewentualnie innych materiałów dających dobrą przyczepność do siodła. Bryczesy mogą mieć lej kolanowy lub pełny, który obejmuje też łydki i uda. Oddzielną kategorią produktów są zimowe bryczesy do jazdy konnej – powinny one mieć warstwę termoizolacyjną oraz wodoodporną, które dają komfort cieplny w czasie jazdy. Nie bez znaczenia są również walory użytkowe – liczne kieszenie i rozciągliwe zakończenia nogawek.

Dane kontaktowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]

Related