Balon na wino – ozdoba przyjęcia


24 lutego 2023

Tu kupisz baniak do wina.

Balon do wina to doskonały prezent dla bliskiej osoby albo praktyczne miejsce do składowania trunków domowej roboty. W jakich pojemnościach występuje gąsior na wino? Do czego można go jeszcze zastosować?

Gąsior do wina – nietuzinkowy prezent

Dostępny w sklepach gąsior na wino występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako pomysłowy podarunek dla znajomych – baniak do wina wypełniony własnoręcznej roboty trunkiem można wręczyć z okazji imienin, jubileuszu, rocznicy ślubu, urodzin lub obrony pracy magisterskiej. 2-litrowe pojemniki na wino to też idealna ozdoba stołu podczas rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – złotych godów, 18 urodzin, wesela i nie tylko – w ten sposób alkohol jest odpowiednio wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najdrobniejszy detal baniak na wino wspaniale prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Gąsior na wino – przechowuj domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak do wina o pięciolitrowej pojemności świetnie sprawdza się jako miejsce do przechowywania większej ilości napojów. Takie pojemniki mogą być magazynowane w spiżarni lub piwnicy, jakkolwiek równie dobrze posłużą do przenoszenia alkoholu. Organizujesz wesele i chciałbyś uraczyć gości domowym smakowitą nalewką owocową albo winem? Dzięki gąsiorom do wina bez trudu przewieziesz wyśmienite napoje na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych butelek. Pięciolitrowe gąsiory na wino wyprodukowane są z grubego, solidnego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są estetyczne i praktyczne!

Dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Related