Wzmacniacz kanałowy poprawia sygnał TV


Tu kupisz wzmacniacz kanałowy.

Wzmacniacz kanałowy to sprzęt, dzięki któremu możemy odtwarzać programy naziemne. Jak możemy się domyślić z nazwy kluczową funkcją jaką pełni jest zwiększanie i wyrównywanie sygnału. Zobaczmy na jakiej zasadzie funkcjonuje to urządzenie i na jakich częstotliwościach działa.

Wzmacniacz kanałowy – do niestandardowych zastosowań

W sprzedaży uzyskamy dużo mechanizmów, których rolą jest wzmocnienie sygnału i odbiór programów telewizji cyfrowej. Są one przeznaczone zarówno do tradycyjnych instalacji, jak i do tych niestandardowych. Instalowane są na obszarach, na których sygnał jest bardzo słaby. Działają na przykład w górach, stacjach metra, a także w gęsto uzbrojonych budynkach. Nowoczesne wzmacniacze kanałowe wzmacniacze kanałowe umożliwiają bezprzewodową transmisję sygnałów telewizyjnych. Ich pokrywa sprawia, że mogą być zlokalizowane na antenie zewnętrznej – zdają egzamin w kryzysowych warunkach.

Wzmacniacz kanałowy – redukuje nieprawidłowości pochodzące z internetu bezprzewodowego

Najbardziej popularny wzmacniacz kanałowy posiada kilka niezależnych wejść – przykładowo VHF lub w technologii SAW. Urządzenia mogą być wyposażone w technologię niwelującą awarie pochodzące z internetu LTE. W zależności od modelu posiada także 3-4 dedykowane filtry kanałowe – działające z kanałami k.20-k.69. Sprzedawane u dystrybutorów wzmacniacze kanałowe są kompatybilne między innymi z antenami DIGIT. Urządzenia te wyposażono w niezależne zasilacze i sygnalizatory LED.

Dane kontaktowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]

Related