Precyzyjne serwonapędy i silniki prądu stałego – poznaj ich dystrybutora


24 stycznia 2023

Dystrybutor przekładni falowych - aktualną ofertę poznasz na ultrarobotics.pl.

Coraz szersze stosowanie robotyki w najróżniejszych sferach przemysłu oraz automatyzacja procesów magazynowych i logistycznych, narzuca poszukiwanie odpowiednich rozwiązań z zakresu układów napędowych i sterowania. Rodzima spółka Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu proponując między innymi precyzyjne układy napędowe i sterowniki serwo od najlepszych globalnych producentów.

Co oferuje Ultra Robotics? Produkty ELMO Motion Control i inne

Działająca od przeszło dekady na rodzimym rynku firma Ultra Robotics jest dystrybutorem motoreduktorów (szczotkowych i bezszczotkowych), silników elektrycznych DC oraz przekładni falowych i planetarnych produkowanych z wysokiej klasy surowców przez renomowanych producentów. W ofercie Ultra Robotics znaleźć można produkty marki Harmonic Drive, dostarczającej dokładne kompaktowe serwonapędy wyróżniające się ogromną solidnością oraz żywotnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie są stosowane między innymi w produkcji robotów przemysłowych, układów służących do obsługi intralogistyki czy frezarek, a ze względu na możliwość ich użycia w ciężkich warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich też w kriogenice, lotnictwie oraz kosmonautyce.

Ultra Robotics jest również dostawcą produktów izraelskiej firmy ELMO Motion Control, słynącej z najmniejszych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się bogatą obsługą informacji zwrotnych, wysoką mocą obliczeniową z dużymi zasobami pamięci oraz wysoką przepustowością, a ich sprawność utrzymuje się na poziomie 99% także przy najmniejszych gabarytach. Z kolei napędy serwo ELMO Motion Control z linii GOLD znakomicie sprawdzają się w skrajnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy szoku termicznym, gdy odchylenie temperatur może wahać się od +70 do -40 stopni Celsjusza, ekspozycji na intensywne drgania i wstrząsy mechaniczne, jak również przy dużej wilgotności (nawet do 90-95%).

Polska spółka Ultra Robotics oferuje też rozwiązania od Bodine Electric Company, Eisele Antriebstechnik GmbH, Sesame Motor Corp oraz Positec.

Dane kontaktowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]

Related