Wyprawy w góry – kto może w nich uczestniczyć?


Na www.exploruj.pl/rodzaj-wyprawy/wyprawy-gorskie/ znajdziesz pełną ofertę wypraw górskich dla początkujących.

Lubisz ekstremalne dyscypliny sportu oraz kop adrenaliny? Jeżeli jesteś czynnym podróżnikiem, który docenia bezpieczne i dobrze opracowane wycieczki kierowane przez kompetentnych przewodników, sprawdź wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – także dla średniozaawansowanych turystów

Exploruj.pl przygotowuje trekkingi, które prowadzą na łańcuchy górskie nieomal każdego kontynentu. Oferta skierowana jest do entuzjastów turystyki górskiej, zarówno zakładów pracy, jak i osób prywatnych, które uwielbiają aktywny wypoczynek i mogą się pochwalić pewnym doświadczeniem w tego typu wycieczkach. By wziąć udział w wyprawie konieczna jest świetna kondycja fizyczna, a także zadowalający stan zdrowia. Przygotowywane przez nas wyprawy w góry dzielimy na 3 typy o odmiennym szczeblu trudności – wyprawy bardzo wymagające, wymagające i na poziomie umiarkowanym. Wariant umiarkowany to wyprawa dla turystów sprawnych fizycznie, które uczestniczyły już w wyprawach na wierzchołki gór leżących wyżej niż 4000 m n.p.m. Najwyższym stopniem skomplikowania charakteryzują się wyprawy bardzo wymagające, w których uczestniczą jednostki o ponadprzeciętnej tężyźnie fizycznej i ogromnych umiejętnościach.

Czemu powinieneś zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry przynoszą intensywne doznania. Pozwalają zarazem spełnić pragnienia oraz poznać swoje reakcje w niecodziennych warunkach. Exploruj.pl angażuje zawodowych przewodników oraz liderów, którzy nie tylko znają na wylot charakter górskiego krajobrazu, ale także chętnie dzielą się swoją wiedzą z partycypantami ekspedycji. Potrafią oni również zmniejszyć prawdopodobne ryzyko w skomplikowanych sytuacjach. Firma oferuje wyprawy m.in. na pasmo Riła, w Dolomity i Andy.

Dane kontaktowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]

Related