Wakacje na plaży nie są dla ciebie? Szukaj ofert wycieczek dla aktywnych


28 czerwca 2023

Szukasz korzystnej oferty aktywnych wakacji dla singli? Nie wahaj się! Wejdź w to miejsce.

Wyróżnia się dwa rodzaje ludzi: pierwsi kochają czas wolny spędzać na błogiej bezczynności, a drudzy każdy dzień urlopu muszą zaplanować sobie tak, żeby zrobić coś nadzwyczajnego, czego wcześniej jeszcze nie doświadczyli. Specjalnie dla takich osób biura turystyczne przygotowują ciekawe oferty wycieczek dla aktywnych.

Aktywne wycieczki – perfekcyjna sposobność, aby nabyć przydatne kwalifikacje

Aktywne wyprawy to drobiazgowo zorganizowane parodniowe wycieczki dla osób, które chciałyby zobaczyć różne regiony świata i Polski od całkiem innej strony. Harmonogram takich wypraw jest naszpikowany fantastycznymi atrakcjami, których przeciętny turysta nie dozna z pozycji wygodnego fotela na balkonie wynajętego domku w górach. Wyprawa dla osób poszukujących interesujących wrażeń to też wspaniała szansa, żeby zdobyć przydatne umiejętności, bowiem nierzadko wiąże się ze szkoleniami potrzebnymi do poznania zasad przetrwania w danym terenie. W czasie wyprawy w góry można m.in. nauczyć się posługiwania się rakami i czekanem czy poruszania się po via ferratach. Uczestnicy zapoznają się metody survivalu, a także tego, co zrobić w groźnych okolicznościach, które mogą się im przydarzyć, czyli np. w razie zejścia lawiny. Należy też podkreślić, że taka wyprawa w góry nafaszerowana jest niełatwymi zadaniami wymagającymi ufności i kooperacji z innymi uczestnikami, co może skończyć się zawiązaniem długoterminowych przyjaźni.

Wyprawy dla aktywnych to nie tylko góry w Polsce

Atrakcyjne wyprawy, które będą wymagały od nas należytej kondycji fizycznej, to zwłaszcza wycieczki w góry, w tym m.in. w góry wysokie, a celem są wierzchołki zlokalizowane na całym świecie. Osoby bez doświadczenia w eskapadach po górach, ale z mocną kondycją, mogą zapisać się m.in. na trekking po Podhalu i wejść 4 główne szczyty tego rejonu: Giewont, Babią Górę, Trzy Korony oraz Turbacz. Mogą także wybrać się na Sycylię, gdzie będą podziwiać wulkan Etna, sycylijskie parki narodowe i przespacerują się uliczkami zachwycających miast tej wyspy – Trapani, Katanii oraz Palermo. Lecz Stary kontynent to nie jedyne regiony, dostępne dla nieprofesjonalnych globtroterów – bez większych przeszkód dadzą sobie rade również podczas wycieczki w Himalaje lub na Wyspy Komodo.

Dane kontaktowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]

Related