Kurs rysunku dla dorosłych i dla dzieci


14 sierpnia 2022

Kurs rysunku dla dzieci Kraków - tutaj przeczytasz o aktualnej ofercie.

Uwielbiasz rysować i chcesz zdobyć nowe umiejętności? A może kończysz liceum i Twoim marzeniem jest zdać egzamin na Wydział Malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych? Zgłoś się na wszechstronny kurs rysunku, który pozwoli Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse w walce o studia na wymarzonej uczelni w Polsce, a nawet za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają życzliwą atmosferę i najlepsze efekty nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, otwartej codziennie pracowni, jak również porad online.

Kurs rysunku – kto powinien skorzystać?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał dla entuzjastów, którzy pragną dostać się na artystyczne kierunki studiów, takie jak malarstwo czy grafika. Z kursów tego typu korzystają też osoby zainteresowane architekturą wnętrz, digital designem czy wzornictwem przemysłowym. Wspaniałą propozycją na spędzenie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, innymi słowy intensywne warsztaty, które pozwalają na opanowanie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku obejmuje również kurs przygotowujący na ASP, digital painting, rysunek dla młodzieży 13-16 oraz kurs rysunku architektonicznego. Każdy odkryje warsztaty stosowne do własnych potrzeb.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – dlaczego warto w nim uczestniczyć?

Interesują Cię warsztaty przygotowujące do studiów? A może chcesz zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pomaga kształtować zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co z pewnością zaowocuje za kilka lat. Kursy prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a doświadczeni pedagodzy nie tylko doradzają, ale też inspirują. Zgłoś się na kurs rysunku już teraz!

Dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]

Related