Kurs rysunku architektonicznego dla przyszłych studentów architektury


15 marca 2022

Na domin-krakow.pl poznasz aktualną ofertę kursu rysunku architektonicznego Kraków.

Architektura to od wielu lat jeden z najbardziej obleganych kierunków na polskich uczelniach. Na jego dużą popularność ma wpływ dużo elementów – w głównej mierze fakt, że są to niezwykle ciekawe studia oraz perspektywa dużych zarobków i angażującej pracy po uzyskaniu dyplomu. Żeby dostać się na architekturę trzeba jednak nie tylko wykazać się znajomością najważniejszych reguł rządzących tą dyscypliną, ale także umiejętnością rysowania. Jeśli nią nie dysponujemy, przed egzaminami wstępnymi warto odbyć kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – naucz się kompozycji i perspektywy

Osoby, które zapisują się na kurs rysunku architektonicznego mogą liczyć na wszechstronne przygotowanie do egzaminu na studia. Oferta jest adresowana do osób posiadających co najmniej podstawowe zdolności rysowania. Długość zajęć cztery godziny zegarowe. W tym czasie prowadzący przekazuje kursantom praktyczną wiedzę dotyczącą perspektywy i kompozycji, jak również architektonicznych zagadnień, jak przykładowo wizualizacja terenów zielonych. Podczas kursu przyszli architekci pracują nad jednym rysunkiem, a prowadzący wspomaga ich w stworzeniu pracy, która otrzyma pozytywną ocenę komisji na uczelni.

Kurs architektury – ćwiczenia praktyczne i próbny egzamin

Kurs rysunku architektonicznego to nie tylko lekcje rysunku, ale też porady specjalistów, które pomogą przygotować się lepiej do egzaminów – m.in. na temat tego, jak sporządzić najlepsze portfolio na każdy uniwersytet (np. te w Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Warszawie lub za granicą). Uczestnicy kursu mogą przystąpić do egzaminu próbnego, w trakcie którego dowiedzą się, co czeka ich w przyszłości. Szkoły rysunku oferują również swoim słuchaczom lekcje historii sztuki – ta wiedza okaże się nieodzowna na egzaminie i w toku studiów.

Dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]

Related