Rekomendowany fotograf Google – profesjonalista z certyfikatem


Tu dowiesz się jak skorzystać z usług rekomendowanego fotografa Google Nowy Sącz.

Spacery wirtualne po firmach zyskują na popularności, a wiele podmiotów coraz częściej zleca wykonanie takiej usługi i umieszczenie spaceru na wizytówkach Google. Opcja wirtualnego przejścia się po firmie przysporzy wielu nowych klientów i zwiększy zyski naszego biznesu. Aby jednak wirtualny spacer był wysokiej jakości, należy zatrudnić rekomendowanego fotografa Google do jego opracowania.

Jakie kryteria spełnia rekomendowany fotograf Google?

Rekomendowany fotograf Google to profesjonalista, który jest zalecany przez Google do przygotowania wirtualnego spaceru po naszym przedsiębiorstwie, a także wykonania fotografii, które zostaną dodane w wizytówce Google. Nie jest to osoba zatrudniona w Google czy powiązana z marką, ale taka, która spełnia kryteria jakościowe Google, a więc wyróżnia się ogromnym profesjonalizmem. Aby otrzymać certyfikat, rekomendowany fotograf Google musi opublikować co najmniej pięćdziesiąt zdjęć sferycznych wysokiej jakości (zgodnie z kryteriami Google), co stanowi potwierdzenie jego umiejętności. O uzyskanie certyfikatu rekomendowanego fotografa Google mogą ubiegać się zarówno agencje, jak i osoby prywatne.

Dlaczego warto wybrać fotografa Google?

Najistotniejszym powodem, dla którego należy wybrać fotografa Google, są jego potwierdzone kompetencje. Osoba, która spełniła wymogi Google pod kątem jakości zdjęć, na pewno zdoła wykonać rewelacyjne panoramy 360 i wirtualne spacery Google Street View. Tym samym nie ryzykujemy, że projekt będzie nieudolny czy błędnie zrealizowany. Rekomendowany fotograf Google zna także zasady przygotowania takich fotografii i samo zamówienie wypełni sumiennie. Fotograf polecany przez Google wspiera też firmy, które korzystają z jego oferty i może to być początek długofalowej oraz owocnej współpracy między nimi.

Rekomendowany fotograf Google świadczy też nierzadko więcej usług. Osoby, które profesjonalnie zajmują się wykonywaniem zdjęć oraz wirtualnych spacerów mogą przekazać nam lub sprzedać tradycyjne fotografie wysokiej jakości powstałe w procesie tworzenia spaceru wirtualnego, podpowiedzieć nam których ujęć warto użyć, wykonać materiały na pozostałe serwisy np. YouTube lub Facebook, doradzić nam podczas tworzenia i uzupełniania wizytówki w Google, a także pomóc ją zweryfikować – co jest ogromnym plusem.

Gdzie szukać fotografa Google?

Rekomendowanego fotografa Google możemy znaleźć w sieci, m.in. wyszukując ich w wewnętrznej bazie Google. Na stronie projektu Wizytówka Google Moja Firma znajduje się szczegółowy spis, w którym po wybraniu miejscowości otrzymamy dane polecanych fotografów z danego regionu. Rekomendowany fotograf Google może też reklamować się wyjątkowym logo, które informuje, że dysponuje on odpowiednimi kwalifikacjami i jest profesjonalistą w obszarze tworzenia wirtualnych spacerów oraz zdjęć sferycznych.

Dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

Related