Projektowanie stron internetowych – samemu czy w agencji?


Projektowanie stron internetowych Kraków - więcej o tej usłudze.

Funkcjonalność stron www bierze się w szczególności z ich wzornictwa. Projektując witryny www powinniśmy nie tylko pamiętać o walorach estetycznych, ale również przyzwyczajeniach klientów – kiedy poruszanie się po stronie przysporzy im trudności, od razu wejdą na drugą stronę lub zdecydują się na usługi konkurencji. Aby zatem witryna dała nam oczekiwane korzyści, należy zatroszczyć się o to, by była prawidłowo zaplanowana. Jak jednak prezentuje się właściwie stworzona witryna? Jak zadbać, by goście nie opuścili jej zbyt prędko?

Projektowanie stron internetowych – na czym się opiera?

Główną regułą, jaką powinniśmy kierować się tworząc strony internetowe jest wyróżnienie najistotniejszych części serwisu – przyciągną wówczas uwagę internauty oraz nakłonią go do kliknięcia. Prosto uczynić to możemy dzięki wykorzystaniu kontrastowych odcieni, nie zapominając oczywiście o tym, by tony równoważyły się na ekranie. Ważne jest również to, żeby główne części strony umieścić na linii, po której porusza się uwaga użytkownika – to kwestia rozwiązań od lat obowiązujących w internecie.

Projektowanie stron internetowych – jakiej firmie zlecić?

Jak łatwo stwierdzić, zaprojektowanie nowoczesnej witryny www nie jest łatwe. W razie witryny komercyjnej nietrafionym rozwiązaniem będzie zatem amatorskie jej zaprojektowanie. By zyskać gwarancję, iż witryna będzie generować zyski, należy powierzyć to specjalistom – zwłaszcza firmie specjalizującej się zarówno w projektowaniu stron, jak i ich wdrażaniu, optymalizacji i promowaniu.

Dane kontaktowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]

Related