Zakupy, porady, możliwość dopasowania biżuterii – atuty sklepu jubilerskiego


14 października 2022

Szukasz sklepu jubilerskiego Kraków? Koniecznie powinieneś odwiedzić obraczki.net.pl.

Wraz z ewolucją internetu oraz rozwojem rynku, zmieniliśmy również nasze przyzwyczajenia związane z dokonywaniem zakupów. Dzisiaj bardzo chętnie korzystamy z możliwości zamawiania w sieci. I choć w internecie można odnaleźć praktycznie wszystko, nadal jest wiele przedmiotów, które najwygodniej nabywać w tradycyjnych sklepach. Jeden z nich stanowi biżuteria.

Plusy odwiedzin u jubilera

Kupno srebrnego łańcuszka, broszki czy pierścionka łączy się z większym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy w trakcie codziennych zakupów. Wobec tego, żeby mieć pewność, iż biżuteria spełni wszelkie nasze wymagania, najlepiej przyjrzeć się jej w świetle dziennym u jubilera. Jest kilka przesłanek, które uzasadniają takie działanie. W trakcie wizyty w sklepie jubilerskim, zwłaszcza gdy zamierzamy kupić obrączki albo pierścionek, możemy nałożyć biżuterię i sprawdzić jak faktycznie będzie ona wyglądać na palcu. Jeśli zaś zauważymy design pierścionka jaki nam się spodoba, ale będzie on zbyt luźny bądź zbyt ciasny, jubiler na naszą prośbę dostosuje go do pożądanego obwodu lub zrobi nowy. Kolejnym plusem zakupów bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest sposobność skorzystania z kompetentnej pomocy złotnika. Poradzi on nam jak dobrać stosowny kruszec, wskaże aktualne trendy we wzornictwie, pokaże które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą cerą, a klientom kupującym biżuterię na prezent doradzi, co najczęściej daje się na komunię, urodziny czy ślub.

Sklep jubilerski – reperacja popsutej biżuterii oraz skup metali szlachetnych

Sklepy jubilerskie nie tylko prowadzą sprzedaż swoich dzieł złotniczych, ale także świadczą dodatkowe usługi. Kluczową z nich jest renowacja zepsutej biżuterii. Jeżeli odpadł nam kamień z kolczyka albo rozerwał się wisiorek, złotnik ekspresowo i sprawnie zreperuje go w swojej pracowni. Gdy dostaniemy w spadku biżuterię po kimś, kto posiadał większy obwód palca, jubiler przerobi obwód takiej bransoletki. Na naszą prośbę złotnik wygraweruje również na pierścionku czy zawieszce gratulacje, podziękowania, datę czy też inną ważną dla nas frazę. Z kolei jeżeli pragniemy sprezentować komuś unikalny podarunek, ewentualnie mamy swój pomysł na pierścionek albo wisiorek, możemy powierzyć jubilerowi wykonanie biżuterii zgodnie z naszym projektem. A jeśli w domu posiadamy uszkodzoną ewentualnie zbędną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, zabierzmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym działa skup metali szlachetnych.

Dane kontaktowe:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]

Related