Wisiorki srebrne


29 kwietnia 2022

Szukasz wisiorka? Skieruj się na tę stronę.

Magia wisiorków

Każda kobieta docenia unikalną biżuterię. Niezależnie jaka to okazja warto mieć odznaczający się element biżuterii. Co więcej chciałoby się by było to coś, czego nikt jeszcze nie miał okazji zobaczyć. Niestety luksus nabywania takiej ilości biżuterii nie każdej z pań jest dostępna. Tym lepszym rozwiązaniem jest kupowanie wisiorków. Wisiorki to niedrogi sposób by zawsze móc założyć coś innego.

Łańcuszek do wisiorka

Wisiorek możesz nosić przy samej szyi albo niżej na dekolcie – wszystko jest zależne od Twojego wyboru długości łańcuszka. Może to całkowicie odmienić wygląd całości ozdoby.

Niemniej istotna jest grubość dobieranego łańcuszka oraz materiał, z jakiego został wykonany. Zdecydować się można na łańcuszek ze srebra, albo też złoty, wykonany z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej unikalności biżuterii może przysporzyć wisiorek o wymyślnym kształcie. Może on mieć formę klasyczną (owalu, łezki, rąbu etc), ale również stworzone na podobieństwo zwierząt, przypominające przedmioty użytku codziennego, a nawet z postaciami z filmów animowanych.

Szeroki wybór jest również jeśli rozmawiamy o tworzywie z którego są wykonane wisiorki. Wyboru możemy dokonać spośród wisiorków ze słota, srebrnych, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego i z rożnymi kamieniami szlachetnymi.

Dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Related