Szlachetne dodatki – kolczyki z cyrkoniami


12 kwietnia 2022

Kolczyki z cyrkoniami kupisz na www.cyrkonie.com.pl.

Wspaniałym podarunkiem dla każdej Polki są kolczyki z cyrkoniami. Te wyjątkowe wyroby świetnie współgrają z elementami wykonanymi ze srebra. Przyjrzyjmy się więc, w jaki sposób selekcjonować dodatki z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – jak są produkowane

Cyrkonie to sztuczne imitacje naturalnych klejnotów, mające wspaniałe parametry estetyczne. Mienią się pod wpływem światła szlachetnym blaskiem, są profesjonalnie wyszlifowane oraz przezroczyste. Mogą doskonale imitować szlachetne diamenty, sprawdzają się więc jako detal zdobniczy. Na rynku dostaniemy również wielobarwne warianty cyrkonii – dzięki dodaniu stosownych domieszek można uzyskać poniższe odcienie: błękitny, pomarańczowy, oliwkowy, brunatny. Najczęściej produkuje się kolczyki z cyrkoniami, idealne na prezent – jako prezent z okazji urodzin lub na Gwiazdkę.

Srebrne dodatki i kolczyki z cyrkoniami

W jubilerstwie szeroko stosuje się cyrkonie, zwłaszcza w połączeniu ze srebrem. Te piękne ozdoby są zahartowane i odporne na czynniki zewnętrzne, dlatego znakomicie pasują do srebrnych sygnetów, tzw. nausznic, a także łańcuszków. Gdzie dostaniemy biżuterię z cyrkoniami? Szeroki asortyment zapewniają sklepy internetowe, gdzie możemy zobaczyć niezwykłej urody kolczyki z cyrkoniami i ozdoby w zróżnicowanych wersjach i świetnych cenach. Bez wychodzenia z domu możemy mieć wymarzoną i piękną biżuterię. Klientki często kupują klasyczne kolczyki, chociaż popularne są też te obficie upstrzone cyrkoniami.

Related