Klasyczne i wyszukane srebrne kolczyki


5 września 2021

Nie szukaj już więcej! Tu znajdziesz srebrne kolczyki.

Jednymi z najczęściej nabywanych przez Polki elementów są zdecydowanie srebrne kolczyki. Sprawdzają się na każdą okoliczność – wyjątkowo wzniosłą i w luźniejszym klimacie. Przekonajmy się dlaczego są tak chętnie kupowane oraz w jakich sklepach można je nabyć.

Srebrne kolczyki – najtrwalsze rodzaje

Srebrne kolczyki można znaleźć w przeróżnych kształtach. Najpopularniejsze są delikatne sztyfty, które pasują na różne wydarzenia, są dyskretne, ale jakże eleganckie. Równie popularne są długie kolczyki, które cudownie wydłużają szyję. Są ozdobione kosztownymi klejnotami albo zupełnie proste. Błyskotki wyprodukowane ze srebra nie wywołują alergii skóry, co niejednokrotnie występuje w przypadku błyskotek z plastiku. Wybierając kolczyki popatrzmy na próbę oraz sposób ich wykończenia – najbardziej gustowne uzyskano techniką oksydowania.

Srebrne kolczyki – co zrobić żeby były zawsze wypielęgnowane

Srebrne kolczyki musimy dobrze czyścić i systematycznie usuwać śniedź, żeby stale prezentowały się nienagannie. Należy odkurzać je co jakiś czas suchą gąbeczką wykonaną z miłego w dotyku materiału, używać specjalistyczne balsamy nabłyszczające, a nieużywane kolczyki chować w przeznaczonych do tego pokrowcach. Nie wykorzystujmy natomiast przestarzałych technik czyszczenia, takich jak pasta do zębów czy soda oczyszczona. Takie preparaty mocno rysują delikatną powłokę metalu szlachetnego.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Największy wybór kolczyków jest na pewno w e-sklepach, które gwarantują ekspresowe doręczenie i atrakcyjne obniżki cen. Ponadto zakupy internetowe to nieprawdopodobny komfort, który z całą pewnością docenią przede wszystkim zapracowane Polki.

Related