Biuro architektoniczne – Bartłomiej Sitarski


2 listopada 2022

Odwiedź pracownię architektoniczną Kraków - skorzystaj z doświadczenia fachowców.

Niewątpliwie chcesz, żeby w Twoim nowym domu każdy szczegół był taki jak chcesz. Powodzenie Twoich starań zależy przede wszystkim od tego, który projekt domu wybierzesz. Dotarcie do najbardziej godnych uwagi ofert nie powinno być jednak trudne – projekt może sporządzić pracownia architektoniczna albo, kiedy zależy ci na terminie, możesz kupić katalogowy szkic. Jakie rozwiązanie okaże się korzystniejsze? Które wybrać??

Nie musisz zlecać projektu w biurze architektonicznym

W internecie w kilka chwil dotrzesz do tysięcy projektów domów. Są wśród nich oferty dla klientów z niewielkimi wymaganiami i tych, którzy chcieliby zyskać bardziej nietypowy dokument. Ich podstawową zaletą jest niewątpliwie cena – nieskomplikowane projekty kupimy jedynie za za trochę więcej, niż dwa tysiące złotych. Poza tym będzie to idealna opcja dla klientów, którym zależy na czasie – gotowe projekty możemy mieć od ręki.

Projekt wykonany w biurze architektonicznym

Usługi oferowane przez biuro architektoniczne będą doskonałe dla klientów, którzy chcieliby wznieść dom, który będzie wyróżniał się wśród innych budynków. Wybierając podobne rozwiązanie zyskujemy pewność, że dokument będzie taki, jak chcemy – zanim go wykona, projektant dowie się, na czym najbardziej nam zależy.

Ceny w biurze architektonicznym

Dokument wykonany przez biuro architektoniczne będzie jednak dużo bardziej kosztowny od katalogowego – klienci, którzy na niego postawią powinni liczyć się z kosztami około 200 PLN za metr kwadratowy.

Dane kontaktowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]

Related