Meble do kuchni na wymiar, czy kuchnia modułowa


Szukasz korzystnej oferty kuchni na wymiar? Idealnie trafiłeś! Wejdź na archidom.com.pl.

Kuchnie na zamówienie i kuchnie modułowe to dwa modne sposoby na urządzenie kuchni. Każdy z nich ma własne negatywy oraz walory, o których piszemy w tym artykule.

Kuchnia na zamówienie czy modułowa?

Kuchnie modułowe są gotowymi kompletami mebli kuchennych, które można bez trudu zainstalować w dowolnym miejscu. Są one korzystne dla osób, jakie chcą szybko i bez trudu wyposażyć własną kuchnię. Są jakkolwiek zazwyczaj mniej elastyczne niż kuchnie na zamówienie i są w stanie mieć ograniczone możliwości przystosowania do indywidualnych potrzeb oraz preferencji. Niebanalne wnętrze i konkretne oczekiwania użytkowników znacznie ograniczają atuty kuchni modułowych.
Projektowanie kuchni na wymiar to usługa, jaka pozwala na indywidualne dopasowanie kuchni do potrzeb oraz preferencji klientów oraz do specyfiki pomieszczenia. Kuchnia na indywidualne zamówienie może być dobrym rozwiązaniem, ponieważ pozwala idealnie dopasować ją do potrzeb oraz oczekiwań użytkowników oraz do dostępnej przestrzeni. Można zdecydować o formacie, kształcie oraz wyposażeniu poszczególnych elementów, takich jak szafki, blaty, półki, szuflady czy sprzęty AGD, dzięki czemu kuchnia będzie funkcjonalna i ergonomiczna. Kuchnia na indywidualne zamówienie jest także dobrym rozwiązaniem, jeżeli chce się uzyskać nadzwyczajny oraz niepowtarzalny image tego pomieszczenia i perfekcyjnie wkomponować ją w aranżację całego mieszkania.

Studio kuchni – jak wybrać?

Jeżeli poszukujesz praktycznych, zgrabnych oraz współczesnych mebli kuchennych na indywidualne zamówienie na terenie Krakowa czy też okolic, to skorzystaj z usług firmy Archidom. Realizowane przez nią projekty mebli na wymiar tworzone są we własnej wzorcowni z wykorzystaniem wyselekcjonowanych materiałów.

Dane kontaktowe:
Archidom
ul. Mackiewicza 17a
(CH Auchan I piętro )
31-214 Kraków

Tel.: +48 (012) 415 70 20
Mob.: +48 663 369 909
E-mail: [email protected]

Related